logo

realme C11 2021 za atraktivní cenu 2499 Kč

Chytrý telefon realme C11 2021 jde do prodeje - tento nový smartphone cílí především na mladé uživatele, které zaujme velkou výdrží a nízkou cenou. Přístroj je vybaven osmijádrovým výkonným procesorem, 6,5palcovým displejem a baterií s kapacitou 5000 mAh s ultra úsporným režimem.

Řada realme C je oblíbenou volbou těch, kteří hledají telefon základní úrovně s vynikající výdrží baterie, ultra velkým displejem, vysokou kvalitou a promyšleným vzhledem. Série C je vhodná pro každodenní použití a zábavu pro mladé.

Výdrž baterie je pro smartphone zásadní, zejména pro ty uživatele, kteří dávají přednost hraní her. Díky vylepšení hardwaru i softwaru může realme C11 2021 vydržet až 43 dní v pohotovostním režimu.

Telefon zároveň nabízí také funkci APP Quick Freeze, která dokáže snížit spotřebu energie při nečinnosti aplikace na pozadí, optimalizaci obrazovky baterie, která snižuje některé efekty displeje, aby se zvýšila výdrž telefonu, a optimalizaci pohotovostního režimu spánku, která umožňuje telefonu pracovat v nižším režimu.

Díky podpoře velké baterie využívá realme C11 2021 6,5palcový ultra velký displej, který přináší pohlcující vizuální zážitek při hraní her, surfování a každodenním používání. Poměr obrazovky k tělu dosahuje 89,5% s designem mini-drop.

Přístroj je vybavený osmijádrovým procesorem, jehož hlavní frekvence dosahuje 1,6 GHz. Jeho základní úložná kapacita je 32 GB, můžete ji ale pomocí paměťové karty rozšířit až o 256 GB dalšího úložiště.

Další články k tématům - baterie - displej - procesor - telefon - úložiště

Článek ze dne 19. října 2021 - úterý

Další články od realme