logo realme

realme 9 Pro+ vstupuje na evropský trh

realme 9 Pro+ je první model chytrého telefonu, který do segmentu střední třídy přináší fotoaparát Sony IMX766 OIS - ten byl dosud výsadou modelů nejvyšší kategorie. Smartphone nabízí uživatelské rozhraní 3.0 založené na Androidu 12.

realme 9 Pro+ nabízí nejlepší fotoaparát ve své třídě. Snímač Sony IMX766 je vybavený technologií ProLight Imaging, duální stabilizací OIS & EIS a technologií AI Noise Cancellation 3.0. Nabízí nejlepší kvalitu obrazu ze všech smartphonů střední třídy, která je srovnatelná s dražšími prémiovými vlajkovými telefony, jak je vidět v aplikaci realme Camera Lab.

Kromě toho řada realme 9 Pro jako jedna z prvních přináší procesor MediaTek Dimensity 920 5G. Díky tomu si v hodnocení Benchmark zapsal telefon skóre přes 500000.

Telefon má Super AMOLED displej s vysokou obnovovací frekvencí 90 Hz, který se pyšní brilantními barvami a neuvěřitelně plynulým ovládáním. Vybavený je také snímačem otisků prstů na displeji, který dokáže detekovat srdeční frekvenci.

Řadu 9 Pro navrhovalo realme Design Studio ve třech barevných variantách. Absolutní novinkou je technologie Light Shift Design, díky níž na světle mění zadní strana telefonu barvy. Celkový dojem prémiové vlajkové lodi pak podtrhuje kombinace duálního sterea s Dolby Atmos, dotykový motor osy X a 60W Super Dart Charge (nabití do poloviční kapacity do cca 15 minut).

Obrazový snímač Sony IMX766 je obřím 1/1,56palcovým senzorem - jedním z největších ve své třídě. V porovnání s iPhonem 13 dokáže SonyIMX766 zachytit o 45% více světla. Tento snímač měl až dosud své místo hlavně ve vlajkových smartphonech s cenou přes 12000 Kč. Jako součást své soustavy fotoaparátů jej využívá celkem patnáct z nich.

Snímač obvykle během fotografování při slabém osvětlení potřebuje více času na zachycení světla, takže se snadno může stát, že snímky budou rozmazané.

ProLight Imaging Technology u hlavního fotoaparátu realme 9 Pro+ se postará optickou stabilizaci obrazu při fotografování a elektronickou stabilizaci obrazu při natáčení videí. Díky tomu objektiv kompenzuje jakékoli nežádoucí pohyby a zajišťuje lepší jas a ostrost.

Uživatelé fotoaparátů ve smartphonech jsou omezeni fyzickou velikostí snímače. Aby bylo možné dále vylepšit možnosti snímače a zlepšit úroveň obrazového šumu, obrátila se značka realme na výpočetní fotografii. ProLight Imaging Technology je integrována s modulem AI 3.0, který snižuje šum mnohem rychleji a přesněji.

Když stisknete spoušť, realme 9 Pro+ pořídí sérii několika fotografií. Modul AI 3.0 využívá algoritmus průměrování obrazu, aby našel rozdíly a odstranil co nejvíce digitálního šumu.

Ale protože digitální šum přichází v různých tvarech a velikostech, modul tyto tvary identifikuje a odstraní, čímž vytváří nádherné čisté fotografie s minimálním digitálním šumem i při slabém osvětlení.

Díky ProLight Imaging Technology lze tak nyní zachytit každý okamžik bez ohledu na to, jaké jsou světelné podmínky.

Smartphone realme 9 Pro+ obsahuje nejlepší fotoaparát v historii číselné řady realme. Pokud jde o výkon fotoaparátu při slabém osvětlení, může směle konkurovat vlajkovým lodím.

Ceny:

Stvrzený pro 5G budoucnost - realme 9 Pro

V duchu celé řady je telefon realme 9 Pro výkonným velmistrem ve své kategorii. Díky procesoru Qualcomm Snapdragon 695 5G, dynamické paměti RAM o velikosti až 13 GB Dynamic a systému tekutého chlazení, má telefon skvělý výkon.

Také tento model zaujme měnícími se barvami a výkonným 64MP trojitým fotoaparátem s exkluzivním režimem Street Mode 2.0. realme 9 Pro má také 3,5 mm sluchátkový vstup a nejnovější uživatelské rozhraní realme 3.0 založené na Androidu 12.

Next Level Power - realme 9i

Stejně jako předchozí modely číselných řad přináší realme 9i nespočet překvapení. Přístroj je prvním telefonem s 6nm procesorem, který je v Evropě k dostání za méně než 200 EUR.

Pohání jej procesor Qualcomm Snapdragon 680 a má ultra hladký 90 Hz displej, který je typický pro smartphony vyšší třídy. realme 9i má také dynamickou RAM, která je schopná navýšit kapacitu operační paměti virtuálně až na 11 GB RAM.

Další články k tématům - Android - design - fotoaparát - fotografie - iPhone - Naoto Fukasawa - osvětlení - smartphone - Sony - snímač

Článek realme ze dne pátek 18. února 2022

Další články od realme

realme v Evropě jede

realme GT NEO 3 přichází na evropský trh

Limitovaná edice realme GT NEO 3 v designu anime

Evropská premiéra nejvýhodnější řady realme 9

Rekordní rychlost nabíjení realme GT NEO 3 v testech DxOMark

Limitovaná edice realme 9 Pro+ Free Fire

Nové telefony realme C31 a C35

Obrazový snímač Samsung HM6 v telefonu realme 9

Nový smartphone realme GT NEO 3

realme je nejrychleji rostoucí značkou 5G telefonů

realme propojuje svět technologií a módy

realme představuje svou vizi udržitelnosti

Nový mini notebook a sluchátka od realme

Řada realme GT 2 series na MWC 2022

realme GT NEO 3 s nabíjením o výkonu 150 W

Řada realme GT 2 globálně vstupuje do nejvyššího segmentu trhu chytrých telefonů

Řada smartphonů realme GT 2 bude oficiálně představena v Barceloně

realme 9 Pro+ vstupuje na evropský trh

realme ve střední a východní Evropě poráží Apple

realme 9 Pro Series s kamerou Sony IMX766 OIS

realme 9 Pro Series s unikátním designem Light Shift

Nová série telefonů realme 9 s procesory MediaTek Dimensity 920 5G

40 milionů prodaných telefonů realme

realme posiluje v segmentu mobilních zařízení s podporou 5G

realme GT 2 se chystá dobýt Evropu

Nová řada telefonů realme GT 2 se představuje

realme GT 2 Pro sází na udržitelný design

Nové technologie v sérii realme GT 2

GT 2 Series Special Event představí inovativní technologie realme

Vánoční sleva telefonů realme

realme smartphony s prémiovým výkonem

Smartphone realme GT NEO 2 v testu baterie překonal své konkurenty

Nový tablet realme pad

Nové levné telefony realme C21Y a C25Y

Nový realme GT NEO 2 s nadstavbou operačního systému Android 12

Nový smartphone realme GT NEO 2

Ekologické štítky Eco Rating na telefonech realme

realme C11 2021 za atraktivní cenu 2499 Kč

realme 8i za atraktivní cenu 4999 Kč

realme telefony s obnovovací frekvencí 120 Hz a osmijádrovým procesorem

realme je ve světové špičce výrobců smartphonů

Prémiový design a vysoký výkon - to je nový realme GT Master Edition