logo

realme posiluje v segmentu mobilních zařízení s podporou 5G

Podle nejnovějších dat od renomované analytické společnosti Counterpoint Research bylo realme ve třetím kvartále 2021 celosvětově nejrychleji rostoucí značkou chytrých 5G androidových telefonů s výrazným růstem v Evropě, Číně a Indii.

Zpráva o úspěchu realme na trhu 5G telefonů dodává ještě větší váhu informaci o vstupu firmy do prémiového segmentu chytrých telefonů. Prodej modelů realme s podporou sítí páté generace meziročně vzrostl o 831%, čímž firma zastínila Xiaomi a Samsung. Cílem společnosti je umožnit minimálně 100 milionům mladých lidí po celém světě využívat výhod, které přináší technologie 5G.

"Pro Evropu máme přichystané, vedle představení prémiových vlajkových lodí, také množství technologických překvapení v podobě neodolatelných konceptů a vzrušujících technologických summitů. Oceňujeme hodnotu spolupráce a budeme i nadále rozšiřovat naše partnerství s operátory a distributory," říká Madhav Sheth, prezident realme International Business Group.

Je to jen 48 hodin, co realme odhalilo parametry své první prémiové vlajkové lodi realme GT 2 Pro. Fanoušci se mohou těšit na nejnovější procesor Qualcomm Snapdragon 5G a první ekologický polymerový smartphone na světě, na jehož návrhu spolupracoval oceňovaný designer Naoto Fukasawa.

realme věnuje prémiovým produktům a službám mimořádnou pozornost. V příštích dvou letech má v plánu investovat 300 milionů dolarů do výzkumu a vývoje produktů s 5G technologií.

Po celém světě pak chce založit sedm technologických 5G center, které mají přispět ke globálnímu rozšíření produktů s podporou 5G sítě.

Další články k tématům - Samsung - Snapdragon - Xiaomi - Madhav Sheth - Naoto Fukasawa

Článek ze dne 7. ledna 2022 - pátek

Další články od realme