logo

Prémiový design a vysoký výkon - to je nový realme GT Master Edition

Realme GT Master Edition zaujme designem i parametry. Nový model chytrého telefonu běží na operačním systému Android 11, který je podpořen nadstavbou Realme UI 2.0. Díky vysokému výkonu funguje smartphone velmi svižně a spolehlivě.

Nejnovější model chytrého telefonu realme GT Master Edition, vstoupil dnem 13. 9. 2021 do oficiálního prodeje na českém trhu. Spadá do vyšší střední třídy a díky designu, který navrhl známý japonský průmyslový designér Naoto Fukasawa, získal prestižní ocenění iF Design Award.

Kůže použitá při netradičním zpracování zadní strany telefonu je stoprocentně veganská, pochází z etických zdrojů a je šetrná k životnímu prostředí.

Telefonu dodává prémiový vzhled a dobře se díky ní drží v ruce. Model je možné pořídit v barvách - Luna White, Cosmos Black a Daybreak Blue.

Dvě varianty realme GT Master Edition:

  1. 6 GB RAM + 128 GB interní paměti - první měsíc bude dostupný exkluzivně na Alza za 8999 Kč
  2. 8 GB RAM + 256 GB interní paměti - pořídíte ve všech prodejních kanálech za 10499 Kč

Super AMOLED displej s rozměrem 6,43 palců potěší 120 Hz obnovovací frekvencí, max. svitem 1000 nitů a Full HD+ rozlišením - díky tomu je jakýkoliv pohyb na obrazovce velmi plynulý a displej čitelný i na přímém slunci.

Zájem vzbudí také podpora rychlého nabíjení - s přiloženou nabíječkou zařízení dobijete do plné baterie za pouhých 33 minut.

Další články k tématům - Amoled - Android - baterie - design - displej - ocenění - telefon - Naoto Fukasawa

Článek ze dne 14. září 2021 - úterý

Další články od realme