logo

Vánoční sleva telefonů realme

Ve speciální předvánoční akci nyní můžete výhodně až do konce roku 2021 nakoupit nejoblíbenější smartphony realme - ať už jde o výkonný realme GT, designový realme GT Master Edition, realme GT nebo žhavou novinku realme GT Neo 2.

Smartphony můžete aktuálně pořídit se slevou až 1500 korun - v cenově výhodné nabídce najdete hned sedm modelů v několika konfiguracích, je tedy z čeho vybírat.

Např. velmi oblíbený realme GT s výkonným procesorem Snapdragon 888 5G, bezchybným výkonem, 120 Hz AMOLED displejem, velkokapacitní baterií a se super rychlým nabíjením, teď pořídíte v konfiguraci 8 + 128 GB už za 11499 Kč.

realme GT Neo 2, který se těší velké pozornosti kvůli ikonické neonově zelené barvy, zaujme i svým výkonem. Telefon běží na výkonném procesoru Snapdragon 870 5G a jednou z jeho hlavních předností je AMOLED displej s obnovovací frekvencí 120 Hz.

Ti, kteří rádi hrají mobilní hry, si mohou zapnout herní mode režim GT 2.0 pro ještě vyšší výkon a naprosto plynulý zážitek. Potěší i 65 W SuperDart nabíjení, velká baterie s kapacitou 5000 mAh a unikátní chlazení z nerezové oceli pomocí páry.

Dalším krásným vánočním dárkem se může stát realme GT Master Edition. Proslavil ho především elegantní design, díky kterému vyhrál i ocenění iF Desing Award. Záda tohoto přístroje jsou inspirovány cestovním kufrem. Také tento model má super rychlé 65 W SuperDart nabíjení a velkokapacitní baterii.

Těšit se můžete i na AMOLED displej s 120 HZ obnovovací frekvencí. Dále je třeba vyzdvihnout 6 nm procesor Snapdragon 778G 5G a fotoaparát se speciálními filtry pro pouliční fotografii.

Pokud ale hledáte vyložené fotografický telefon, pak se zastavte u realme 8 Pro, který potěší každého nadšeného lovce snímků. Má čtyřnásobnou zadní kameru s hlavním objektivem o rozlišení 108 Mpx. Nechybí ani makro a širokoúhlý objektiv. Telefon pohání procesor Snapdragon 720G.

Mezi další modely v akci patří realme 8, realme 8 5G a levnější telefon pro méně náročné uživatele realme C11 2021.

Cenově výhodná nabídka telefonů realme:

Speciální předvánoční akce realme je platná do 31. 12. 2021.

Další články k tématům - AMOLED - baterie - fotoaparát - slevy - smartphone - Snapdragon - telefon - vánoce

Článek ze dne 8. prosince 2021 - středa

Další články od realme