logo

Nový smartphone realme GT NEO 2

realme v pondělí 15. 11. 2021 uvede na český trh realme GT NEO 2 - nový smartphone střední třídy se všemi funkcemi vlajkové lodi. Společnost současně představí také svůj první tablet realme pad a dva levné telefony C21Y a C25Y.

Série realme GT je vlajkovou lodí, která se soustředí se na inovativní technologie a designový vzhled. V řadě GT NEO se pro změnu snoubí vrcholné parametry s výjimečným zážitkem, protože právě to jsou věci, které patří k moderním smartphonům.

realme přináší do segmentu střední třídy vlastnosti vlajkových lidí, protože snaha zpřístupnit špičkové výrobky běžným uživatelům přesně odpovídá směřování značky. Telefon realme GT NEO 2 už zaznamenal úspěch na čínském trhu, kde se prodalo už přes milion kusů.

Jako vlajkový zabiják běží realme GT NEO 2 na procesoru Snapdragon 870, má extrémně výkonný chladící systém, ultra vysokou obnovovací frekvenci obrazovky a masivní výdrž baterie.

Jak je u značky realme zvykem, i tentokrát přichází se zajímavým designem - tentokrát výrobci vsadili na neotřelou neonově zelenou barvu, která symbolizuje high-tech koncept a vitalitu.

Další články k tématům - baterie - design - obnovovací frekvence - procesor - Snapdragon - telefon

Článek ze dne 10. listopadu 2021 - středa

Další články od realme