logo

realme GT 2 Pro sází na udržitelný design

Pro nejnovější verzi úspěšné řady telefonů GT se designérské studio realme opět spojilo s Naotem Fukasawou a vznikl Paper Tech Master Design - udržitelný design s názvem Budoucnost papíru, který v sobě kopíruje funkčnost a udržitelnost, technologii a estetiku a modernost s tradicí.

Již od počátku je základní filozofií realme spojovat výkon a stylový design v duchu motta Síla se potkává se stylem - a realme GT 2 Pro je z tohoto hlediska tím nejlepším reprezentantem filozofie značky.

Nejprémiovější vlajková loď z modelů realme všech dob totiž přichází se speciálním vzhledem, který se stal světově prvním zařízením s biopolymerním designem.

Odpovídá tomu i design nových telefonů, který je křišťálově čistý a průzračně lehký. Naoto Fukasawa se do něj snaží převést texturu papíru.

realme věří, že materiály mohou prolomit hranice designu ve všech směrech, a tak je i tentokrát vzhled telefonů výrazný a neotřelý.

Společnost si ale myslí, že kvůli tomu není potřeba obětovat přírodu, protože styl a udržitelnost se nemusí vždycky vylučovat.

Důležitá je harmonie mezi technologiemi a prostředím.

Další články k tématům - biopolymer - Paper Tech Master Design - telefon - Naoto Fukasawa

Článek ze dne 23. prosince 2021 - čtvrtek

Další články od realme