logo

Nový tablet realme pad

realme pad s nejtenčím displejem a nejlepším designem v kategorii tabletů do šesti tisíc korun přichází na český trh. Je osazen 10,4palcovým displejem s působivým 82,5% poměrem k tělu, který rozšiřuje vizuální hranice. Bude k dostání v šedé - Real Grey a zlaté - Real Gold barvě za pouhých 5599 Kč.

Realme pad je nejtenčí a nejlehčí přenosné zařízení ve své cenové kategorii. Váží pouhých 440 g a jeho tloušťka je jen 6,9 milimetrů. Kovové tělo z hliníkové slitiny působí na dotek luxusním dojmem. Prošlo ultra jemným keramickým pískováním, na které navázalo leštění diamantovým řezacím procesem, po němž následovalo 40 dalších zjemňovacích procedur.

Pyšní se ve své kategorii nejjasnějším full-screen WUGXA+ displejem s rozlišením 2000 x 1200, největší kapacitou baterie 7100 mAh, čtyřmi reproduktory s podporou Dolby Atoms a certifikovány standardem Hi-Res, a tak je jednou z nejlepších alternativ přenosného domácího kina.

Masivní 7100mAh baterii udržíte v pohotovostním režimu 65 dní. Velkým plusem je také zpětné nabíjení, které vám pomůže vyřešit neustále rostoucí hlad po energii v době pořád přibývajícího množství chytrých zařízení.

O skvělý a plynulý herní zážitek se pak stará osmijádrový procesor Helio G80 s dvěma jádry A75 a grafickým čipem ARM Mali-G52 2EEMC2, který podporuje MediaTek Hyper Engine.

Reproduktory mají otevřenou zvukovou scénu s bohatými detaily, díky kterým bude sledování filmů dokonalým zvukovým zážitkem.

Zároveň obsahuje funkce ochrany zraku s několika režimy osvětlení - např. slabé modré světlo nebo čtení.

Další články k tématům - baterie - displej - reproduktor - tablet

Článek ze dne 19. listopadu 2021 - pátek

Další články od realme