logo

Nová řada telefonů realme GT 2 se představuje

Společnost realme představí v úterý 4. 1. 2022 v Číně novou řadu realme GT 2. První model telefonu - realme GT 2 Pro, který míří do prémiového segmentu, si stejně jako celá značka předsevzal za cíl přinést milionům uživatelů po celém světě špičkové technologie a umožnit jim být o krok napřed v inovacích.

Špičkové technologie, design udávající trendy a dostupnost pro mladé zákazníky, to jsou a vždy byly základní kameny rychlého růstu realme.

Na speciální akci realme GT 2 Series společnost představila svá tři světová prvenství:

realme GT 2 Pro jako nejprémiovější vlajková loď realme všech dob přichází se Snapdragonem 8 Gen 1, který svým uživatelům po celém světě díky špičkovým parametrům poskytne nový zážitek spojený s nejvyšším segmentem mobilních telefonů.

Při navrhování vzhledu telefonu se realme opět spojilo s Naotem Fukasawou a společně vytvořili udržitelný design s využitím prvního biopolymerního materiálu ve smartphonu.

Společnost tím v souladu s potřebami nové generace prokazuje, že smartphony slouží nejen jako komunikační nástroje, ale také reprezentují postoj Gen Z k udržitelnosti.

Další články k tématům - biopolymer - design - HyperSmart - NFC - smartphone - telefon - udržitelnost - WiFi - Naoto Fukasawa

Článek ze dne 3. ledna 2022 - pondělí

Další články od realme