logo Seyfor, a. s.
Martin Cígler

Martin Cígler

CEO společnosti Seyfor

LinkedIn

Růst IT segmentu je o něco rychlejší než růst počtu samotných odborníků, přesto situace není kritická. Umím si představit i horší situaci. Segment IT je opravdu dynamický a znalosti, které musí IT odborník ovládat, se neustále rozšiřují. Je to však přirozený jev a je pravda, že některé typy pozic, jako jsou vývojáři v Javě nebo seniorní IT architekti, se nám obsazují obtížně.

Situace na trhu práce také zrychluje růst platů IT odborníků, což má za následek zvyšování cen služeb v tomto sektoru. Naši zaměstnanci přistupují ke vzdělávání proaktivně a vyhledávají různé příležitosti ke zlepšení svých znalostí, což vítáme.

Naše investice do vzdělávání se nám vždy pozitivně vracely. Pokud investujete do svých zaměstnanců, vrátí vám to kvalitou své práce a lepšími odbornými znalostmi.

Z mého pohledu je dobré, když mezi sebou dodavatelé nesoupeří, ale spojí se, aby zákazníkovi poskytli co nejlepší servis.

S GRiTem nás pojí nejen portfolio zákazníků, ale také firemní filozofie a směřování k digitalizaci a automatizaci.

Cíle našeho spojení s Vemou a ambice nového holdingu jsou jasné - konsolidace produktového portfolia a zákaznické sítě. Celá řada našich klientů se zajímá o sofistikovaná řešení pro zpracování mezd a řízení lidských zdrojů, protože ta patří mezi nejsložitější a nejvíce závislá na legislativě.

A právě produkty a služby společnosti Vema považujeme v této oblasti za nejlepší na trhu

Naše společnost vždy patřila mezi lídry inovací a informační systémy Money S4 a Money S5 nesporně patří k technologicky nejvyspělejším produktům na trhu.