logo eD system a.s.
Martina Brauner

Martina Brauner

Event marketing professional společnosti eD system

LinkedIn

Cestou účastníky pobavil svým hudebním vystoupením imitátor Elvise Presleyho, který během svého představení vystřídal dokonce tři kostýmy. A jak je na eD parníku zvykem, myslelo se i na potřebné.

Pro turnaj jsme zvolili zábavnou formu Texas Scramble dvojic a nechyběly ani vložené soutěže Nearest to pin a Longest drive. Letos poprvé jsme se rozhodli uspořádat tour, která je složena ze dvou turnajů.

Druhý turnaj ze série se uskuteční na podzim na Čeladné.

Pobočkovou workshop jízdu odstartovalo setkání v Pardubicích, které se uskutečnilo 19. 4. 2018 v areálu Dašických sklepů. Na každém z workshopů naši obchodní partneři zhlédli odborné přednášky o novinkách na trhu. Všichni partneři byli mimo jiné seznámeni také s problematikou GDPR, která vzešla v platnost 25. 6. 2018, a byl jim představen software, který si mohou přes eD system pořídit.

Již brzy zase začneme připravovat další sérii setkání, které se uskuteční na podzim 2018.

IT odborníky večer u mikrofonu vystřídali komici Miloš Knor, Adéla Elbel a Pavel Tomeš, kteří publikum rozesmáli hodinovou stand-up show.

Téma akce jsme doplnili tanečním vystoupením robotického electro boogie a speciální přednáškou s názvem Roboti s umělou kůží - bezpeční a šikovní spolupracovníci. Té se ujal odborník na robotiku Matěj Hoffmann z ČVUT.