logo eD system a.s.

eD EXPO 2018 přilákalo 800 účastníků na portfolio produktů 61 světových IT značek

Výrobci a prodejci IT se v úterý 27. 3. sjeli do Prahy - přilákal je tam 18. ročník konference eD EXPO, kterou každoročně organizuje distributor eD system a která se tentokrát nesla v duchu robotizace.

Konferenci zahájil marketingový ředitel eD system Daniel Vondráček a celým dnem provázela známá moderátorka Gabriela Partyšová. Ta zároveň upozorňovala na zajímavé produkty i aktivity na stáncích jednotlivých značek.

LYNX si například připravil nové designové herní počítače Challenger a Grunex 2018 RGB Plus, XIAOMI nejnovější chytré telefony i doplňky pro chytrou domácnost a nechyběly ani herní produkty značek, jako jsou HP nebo Samsung.

"Na akci se také představily designové chytré telefony Meizu, což je značka, pro kterou máme nově oficiální zastoupení pro Česko i Slovensko,“ uvedl Daniel Vondráček, marketingový ředitel eD system.

Z novinek v portfoliu distributor také připomněl exkluzivní distribuci Sharp, a to nejen v segmentu tiskáren, ale i velkoformátových displejů a Smart Signage řešení.

Zatímco si u stánků účastníci prohlíželi produkty 61 značek z celého světa a jejich nové produktové portfolio, ve třech sálech probíhal tradiční sled odborných přednášek. Mezi nimi byla například i prezentace služby eD MARKET o tom, jak efektivně prodávat v onlinu.

"Téma akce jsme doplnili tanečním vystoupením robotického electro boogie a speciální přednáškou s názvem Roboti s umělou kůží - bezpeční a šikovní spolupracovníci. Té se ujal odborník na robotiku Matěj Hoffmann z ČVUT," dodala Martina Brauner, organizátorka akcí eD system.

V průběhu dne dále probíhalo hlasování o nejlepší stánek a přednášku, které nakonec v obou kategoriích vyhrála značka Epson. Všichni hlasující navíc měli možnost zapojit se do závěrečné tomboly.

Formálnější část akce vystřídala večerní VIP party v industriálním prostoru pražské Pragovky, kde hosty vítal humanoidní robot Pepper, se kterým se následně mohli vyfotit také v tematickém fotokoutku společnosti Canon.

Zábavu mimo jiné také rozproudilo taneční vystoupení s následným tanečním workshopem i velmi kontaktní vystoupení zpěvačky Dary Rolins.

Další články k tématům - ČVUT - konference - LYNX - marketing - robotizace - XIAOMI - Daniel Vondráček - Martina Brauner

Článek eD system a.s. ze dne pondělí 9. dubna 2018

Další články od eD system a.s.