logo eD system a.s.

Laserové projektory Casio v portfoliu eD system

Společnost eD system zařazuje do svého portfolia dvě desítky modelů projektorů značky Casio, které jsou vhodné do kanceláře i na domácí použití. Lákají na laserovou zobrazovací technologii, výrobu a vývoj v Japonsku a nadstandardní záruky.

"Hlavním parametrem, který projektory japonského výrobce odlišuje od konkurence, je jejich zobrazovací technologie, místo výbojky používají tzv. hybridní zdroj světla. Casio je jediným výrobcem, který nabízí výhradně projektory se světlým zdrojem laser/LED s životností 20 tisíc hodin, a to i v nejnižší třídě projektorů. Některé z produktů jsou navíc držiteli globální certifikace TCO Certifield týkající se udržitelnosti IT produktů," říká Milan Klobušiak, produktový manažer, který má Casio v eD system na starosti.

Díky využití tohoto speciálního světelného zdroje jsou tak podle něj všechny modely schopny nabídnout nadstandardní záruky, které jen podtrhuje fakt, že výroba i vývoj probíhá přímo v Japonsku.

Zařazením 18 modelů Casio do nabídky tak portfolio eD aktuálně nabízí téměř 450 modelů projektorů jedenácti světových značek, jako je Sony, Benq, NEC, Acer a další.

Kromě projektorů distributor od značky Casio dlouhodobě nabízí také kalkulačky.

Další články k tématům - Casio - kalkulačka - laser - projektor - výbojka - Milan Klobušiak

Článek eD system a.s. ze dne středa 11. července 2018

Další články od eD system a.s.