logo

Mio MiVue C512 - cenově dostupná autokamera s Full HD 1080

Na český trh přichází Mio MiVue C512 - nová palubní autokamera se skvělou výbavou. Vyniká nejen nočním natáčením ve Full HD, kvalitním optickým senzorem, ale také širokým reálným úhlem natáčení, nárazovým G-senzorem a samozřejmostí je i analýza záběrů v programu MiVue Manager.

Palubní autokamera Mio MiVue C512 pořizuje záznam v rozlišení Full HD 1080 pixelů zachytí veškeré detaily vaší cesty. Je vybavena 130st širokoúhlým objektivem, takže si můžete být jisti, že žádná část vaší cesty nezůstane nezachycena.

Dokonalý noční záznam ve Full HD rozlišení

Díky špičkové technologii Mio Crystal Vision je s využitím skleněných čoček s dlouhou životností a vysokou propustností světla, zajištěna mimořádná kvalita obrazu, a to i za zhoršených světelných podmínek.

Vysoká kvalita zaznamenaného videa je zásadní pro dokázání toho, co se v případě nehody opravdu stalo. MiVue C512 zajišťuje, že pořízené záběry nelze zpochybnit.

Sledování pohybu pomocí G-Senzoru

V případě nehody nebo náhlé změny pohybu zaznamená okamžitě integrovaný 3osý G-Senzor pohyb vozidla a zajistí, že nahraná data nebude možné přepsat.

Tmavý režim pro menší rozptýlení

MiVue C512 podporuje funkci tmavý režim, která umožňuje nastavení míry podsvětlení displeje v několika stupních. Přílišný jas displeje vás tak nebude při jízdě nocí rozptylovat.

Desktop aplikace MiVue Manager

Hlavní přednosti:

Superkapacitor (Super Cap)

Superkapacitor lze nabíjet více než miliónkrát a nabízí tak dlouhý a spolehlivý životní cyklus. Poskytuje dostatek energie pro bezpečné vypnutí kamery při výpadku napájení a také odolává extrémnímu teplu a chladu.

Automatické zapnutí

Kamera MiVue C512 byla navržena tak, aby bylo její použití jednoduché. Stačí vložit SD kartu, připojit ji ke zdroji napájení ve vozidle a kamera začne nahrávat, jakmile nastartujete motor.

Fotografický režim

Použijte palubní kameru tak, jak právě potřebujete: můžete ji přepnout do režimu fotoaparátu a shromáždit důkazy o autonehodě.

Stylově malá

Není žádný důvod, proč by palubní kamera nemohla být stylová. MiVue C512 je kompaktní, elegantní a odolná - montuje se na čelní sklo, aby vás nijak nerozptylovala, a když ji nepoužíváte, můžete ji uložit do odkládací přihrádky.

Další články k tématům - autokamera - Facebook - G-Senzor - GPS - objektiv - video - YouTube

Článek ze dne 18. září 2020 - pátek

Další články od Mio Technology