logo

Microsoft udělil PIKE ELECTRONIC titul Gold Certified Partner

PIKE ELECTRONIC, spol. s r.o. se díky dlouholeté celosvětové spolupráci s firmou Microsoft stala součásti elitní skupiny partnerských firem a získává titul Microsoft Gold Certified Partner spolu s kompetencí ISV/ Software Solutions, Information Worker Solutions, Networking Infractructure Solutions. Tento statut má pouze omezený počet nejlepších partnerů.

Čestmír Pail, výkonný ředitel a viceprezident společnosti PIKE ELECTRONIC uvedl : "V roce 2007 jsme si ve vedení PIKE ELECTRONIC vytyčili jako cíl posílení naší pozice na celosvětovém trhu ICT společností. Museli jsme si vytipovat oblasti, ve kterých se dokážeme jako česká společnost prosadit na náročném globálním trhu a prioritně se na vytyčené oblasti zaměřit. Jednou z vytipovaných oblastí, kde jsme se již prosadili a máme stovky referencí, je oblast průmyslové automatizace pro hutnictví a utilitní společnosti. Dnes je PIKE ELECTRONIC jedna z mála, ne-li jediná společnost na světě, která dokáže zajistit komplexní nasazení softwaru od nejnižší úrovně automatizace – řízení PLC (level 1), až po plánování společnosti a přehledu o stavu firmy pro nejvyšší management (level 4)."

Rostislav Hlosta, obchodní a marketingový ředitel společnosti PIKE ELECTRONIC dodal : "Díky aktivní dlouholeté spolupráci s firmou Microsoft se nám podařilo vyvinout velice zajímavý produkt DotView, umožňující vizualizace technologických procesů. Tento originální český produkt se stal celosvětovým standardem u zakázek pro druhou úroveň řízení oceláren u skupiny SMS DEMAG. Naše týmy pracují na nejprestižnějších projektech v rámci celého světa. Z našich vysokých standardů a cílů nemíníme slevit a chceme být stále lepší, proto připravujeme další novinky pro naše zákazníky např. využití nejnovějších vizualizačních produktů společnosti Microsoft v nově připravované verzi DotView."

Další články k tématům - DotView - Gold - Microsoft - Solutions - Čestmír Pail - Rostislav Hlosta

Článek ze dne 23. dubna 2009 - čtvrtek

Další články od PIKE ELECTRONIC, spol. s r.o.