logo

PIKE ELECTRONIC držitel prestižního ocenění TeamTIBCO Partner

PIKE ELECTRONIC, díky dlouholeté celosvětové spolupráci s firmou TIBCO Software, se stala součásti elitní skupiny partnerských firem držících titul TeamTIBCO Partner, který je určen pouze pro zvané a prověřené firmy z celého světa.

Tento statut má pouze omezený počet nejlepších partnerů. Stanislav Opichal, vice-president společnosti PIKE ELECTRONIC uvedl : "Díky aktivní spolupráci s firmou TIBCO Software, jsme byli přizváni mezi patnáct společností světa, tvořící TeamTIBCO Partners - tedy společnosti, které již prokázaly své zkušenosti u zákazníků a spojují profesionalitu se znalostmi a důrazem na kvalitní práci s vysokou přidanou hodnotou. Naše týmy pracují po celé Evropě na nejprestižnějších projektech. Z našich vysokých standardů a cílů nemíníme slevit a chceme být stále lepší, proto připravujeme další novinky pro naše zákazníky např. v oblasti automatic documented and tested".

PIKE ELECTRONIC je od roku 2003 partnerem společnosti TIBCO Software, celosvětového lídra pro oblast Enterprise Application Integration. PIKE ELECTRONIC disponuje jedním z největších týmů špičkových certifikovaných TIBCO Specialistů v Evropě, který čítá více než 50 certifikovaných TIBCO profesionálů majících zkušenosti z projektů po celé Evropě, primárně z oblasti TELCO a UTILITIES. Tito specialisté mají hluboké zkušenosti s nástroji TIBCO BusinessWorks, TIBCO BusinessEvents, TIBCO Rendezvous, TIBCO Designer, TIBCO iProcess, TIBCO Hawk, SOAP, EMS, BPM. Konzultanti pracují pro zákazníky jako vývojáři, architekti, administrátoři či v operation sekci.

TIBCO Software Inc poskytuje integrační software, který propojuje nekompatibilní části IT, process management software, který orchestruje systém, lidi a širokou škálu dalších softwarových produktů, jenž umožňuje real-time zpracování a zobrazování informací. S více než 20ti lety zkušeností s kritickými systémy, značka TIBCO je synonymem extrémního výkonu, škálovatelnosti a spolehlivosti. 47 společností z 100 TOP světových firem jako Delta Air Lines, FedEx, Merrill Lynch, and Telecom Italia jsou TIBCO zákazníci.

Další články k tématům - ELECTRONIC - PIKE - software - TeamTIBCO - tibco - Stanislav Opichal

Článek ze dne 8. prosince 2008 - pondělí

Další články od PIKE ELECTRONIC, spol. s r.o.