logo

PIKE ELECTRONIC se zúčastnil Global Sourcing v New Yorku

Česká IT společnost PIKE ELECTRONIC, spol. s r.o. se za podpory Czech ICT Alliance zúčastnila společně s dalšími zástupci českých firem veletrhu Global Sourcing Forum+Expo (GSFE) v New Yorku.

PIKE ELECTRONIC, spol. s r.o. prezentoval nabídku svých služeb v oblasti IT outsourcingu a výhody, které nabízí české prostředí zákazníkům z celého světa. Mezi tyto výhody patří zejména stabilní ekonomicko-politické prostředí, cenově výhodná řešení z pohledu zahraničních zákazníků a zkušenosti firmy v poskytování outsourcingových služeb.

"Schopnosti naší společnosti byly prezentovány v rámci společného stánku proexportní agentury CzechTrade a Czech ICT Alliance. Absolvovali jsme řadu jednání jak s potenciálními zákazníky, tak s významnými společnostmi ze světa IT. Výsledkem je řada navázaných obchodních kontaktů, které jak věřím, přeměníme v obchodní případy a další růst naší firmy," řekl k veletrhu jeho přímý účastník, ředitel obchodu a marketingu společnosti PIKE ELECTRONIC, spol. s r.o. Ing. Miroslav Petrík.

Veletrh Global Sourcing Forum+Expo se konal ve dnech 11. - 12.11. 2009.

Další články k tématům - Alliance - Czech - ELECTRONIC - Expo - Forum - Global - ICT - IT - PIKE - Sourcing - Miroslav Petrík

Článek ze dne 2. prosince 2009 - středa

Další články od PIKE ELECTRONIC, spol. s r.o.