logo

Nové Nettopy od Prestigia

Společnost Prestigio, výrobce a dodavatel jedinečných hi-tech řešení, třemi modely uvádí svou novou sérii Nettopů, které osloví všechny zákazníky preferující stylový design kombinovaný s nízkou spotřebou a dostupnou cenou.

Nové Nettopy Officer 230, Officer 330 a Visconte 330 jsou určeny malým a středním firmám a domácnostem, které se snaží být ohleduplné k životnímu prostředí a které pro své základní potřeby vyhledávají produkty s nízkými pořizovacími i provozními náklady.

"Ve srovnání s obyčejnými stolními počítači jsou nové Nettopy Prestigio menší, lehčí, levnější, méně hlučné a mají nižší spotřebu energie. Jsme přesvědčeni, že tato kategorie PC osloví životní styl mnoha lidí," komentoval uvedení novinky na trh Josef Hrabáň, Product Line Manager pro Desktop PC společnosti Prestigio.

Nettopy Prestigio jsou určeny pro základní počítačové činnosti jako surfování na internetu, komunikování přes instant messengery, práce s dokumenty, audiem a videem nebo prohlížení a editace fotek. "Nettopy jsou výbornou zelenou variantou pro druhý počítač v českých a slovenských domácnostech. Jsou ideální pro studenty, kteří pracují spíše s kancelářskými programy, ale také pro děti a celé rodiny," vysvětluje Hrabáň.

Visconte 330

Nettop Visconte 330 vyčnívá svým jedinečným krychlovým tvarem. Díky jeho přitažlivému designu v kombinaci s uživatelsky přívětivým ovládáním je Visconte 330 ideální pro domácnosti. Tento model je skvělou volbou pro ty, kteří hledají PC pro práci s dokumenty, prohlížení fotografií, surfování, používání sociálních sítí a všechny základní aplikace. Stejně jako Officer 330 nabízí vynikající výkon za dostupnou cenu.

Základní charakteristiky :

V závislosti na konfiguraci se ceny Prestigio Nettopů pohybují v rozmezí od 4000 do 7000 Kč bez DPH.

Officer 230

Je postavený na jednojádrovém procesoru Intel Atom 230, který se vyznačuje nízkou spotřebou energie, a na software Ubuntu 9.04, který kromě operačního systému obsahuje i kancelářské aplikace (textový editor, tabulkový editor, software na přípravu prezentací, multimediální přehrávače a internetový prohlížeč Mozilla Firefox).

Základní charakteristiky :

Officer 330

Cenově dostupný a úsporný Officer 330 je ideální pro malé a střední firmy. Jeho součástí je dvoujádrový procesor Intel Atom, jeden z nejvyspělejších procesorů navržený speciálně pro Nettopy tak, aby odpovídal potřebám každodenní kancelářské práce. Officer 330 nabízí profesionální design a kompaktní velikost, díky které nezabere moc místa na pracovním stole.

Základní charakteristiky :

Další články k tématům - Atom - dvoujádrový - kompaktní - Nettopy - Officer - Prestigio - SATA - Visconte - Josef Hrabáň

Článek ze dne 3. června 2009 - středa

Další články od Prestigio Europe,spol. s r.o.