logo

Prestigio GeoVision 150 a GeoVision 450

Společnost Prestigio uvedla na český a slovenský trh dva nové modely GPS navigací využívajících nový navigační software iGO 8. Výhodou tohoto software je možnost zobrazení 3D vizualizací cest, železničních tras, 3D map měst a orientačních bodů.

Další významnou výhodou je schopnost vykreslovat detailní a realistické mapy terénu v 3D zobrazení až na 20 km dopředu. Obě zařízení tak umožňují snadnou orientaci. Navigace podporují hned dva režimy fungování, díky nimž je práce s nimi velice snadná a příjemná. Prvním z nich je Simple mode, což je režim nabízející intuitivní ovládání a základní funkce. Druhý režim, Advanced mode, je naopak určen pro uživatele, kteří chtějí využít všechny možnosti zařízení.

Tyto nové GPS navigace se od sebe liší především velikostí dotykového displeje. Model GeoVision 150 nabízí 3,5’ TFT displej, zatímco GeoVision 450 disponuje displejem o úhlopříčce 4,3’. Oba modely jsou vybaveny 64 MB paměti SDRAM, USB portem, zabudovaným reproduktorem a slotem pro SD karty s kapacitou až 4 GB v případě GeoVision 150 a až 8 GB v případě GeoVision 450.

Navigace Prestigio přinášejí rozšířené databáze POI, se kterými nebude problém najít nejbližší čerpací stanice, hotely či restaurace. Zajímavou novinkou je možnost vytvářet a editovat vlastní kategorie bodů zájmu. Obě zařízení navíc nabízí možnost přehrávání MP3 souborů, sledování videa nebo prohlížení fotografií.

Navigace obsahují přeinstalované podrobné mapové podklady pro Polsko, Českou republiku, Maďarsko, Slovensko, Estonsko, Litvu, Lotyšsko, Bulharsko, Řecko, Chorvatsko, Slovinsko a zároveň hlavní silniční trasy pro Rusko, Rakousko, Belgii, Velkou Británii, Dánsko, Finsko, Francii, Německo, Itálii, Lucembursko, Nizozemí, Norsko, Portugalsko, Španělsko, Švédsko a Švýcarsko. Pro hlasovou navigaci si uživatel může vybrat jeden z 30-ti jazyků, které zahrnují i češtinu a slovenštinu. Obě zařízení obsahují TMC/RDS přijímač a pro dobíjení je možno používat jak dodávaný AC adaptér, tak USB port.

Uživatelé si mohou k zařízením dokoupit také externí anténu. Model Prestigio GeoVision 150 lze pořídit za 3792 Kč bez DPH a model Prestigio GeoVision 450 je k dispozici za 4846 Kč bez DPH. Výrobce na obě zařízení poskytuje dvouletou mezinárodní záruku.

Technické detaily :

Další články k tématům - Prestigio - GeoVision - navigace - GPS - 3D - mapy - SD karty - MP3

Článek ze dne 20. října 2008 - pondělí

Další články od Prestigio Europe,spol. s r.o.