logo

Prestigio představilo v Praze svou módní kolekci

Společnost Prestigio, mezinárodní výrobce nejmodernějších produktů pro digitální domov i kancelář, představila svou módní kolekci na speciálním večeru v Noodles baru v Praze. Spolu s dalšími stylovými produkty byl v České republice poprvé představen i externí disk Data Safe III.

"Pro Prestigio je vždy důležité najít ideální kombinaci nejnovějších technologií a efektního designu. Když navrhujeme nový produkt, hledáme ten správný doplněk pro uživatele - a nezáleží na tom, jestli jde např. o kožený flash disk - produkt by měl zaujmout svým vzhledem a barevností. Když navrhujeme televizi, měla by se perfektně hodit do obývacího pokoje. Vlastnit naše produkty s sebou přináší pocit výjimečnosti," řekl Slavi Slavchev, marketingový ředitel Prestigio.

Prestigio se již nezaměřuje jen na klasický stříbrný vzhled hi-tech produktů, ve své módní kolekci přináší inovativní design a vzhled svých produktů oživuje kůží. Produkty Prestigio "The Art of Hi-Tech" jsou navrženy k uspokojení těch nejnáročnějších uživatelů. Představovaný externí disk Data Safe III má stylový trendy vzhled, který kombinuje s nejnovější technologií a skvělou funkčností.

Data Safe III

Prestigio Data Safe III naplňuje představy zákazníků, kteří touží po jedinečném stylu a designu. Moderní kombinace černé a zlaté barvy okouzluje a přenáší nejnovější módní trendy i do světa hi-tech produktů.

Spolu se speciálním pouzdrem a dárkovým balením je ideálním dárkem pro jakéhokoli manažera. Tento externí disk však není určen pouze manažerům, ale všem, kteří touží vyčnívat z davu s něčím oslnivým a moderním.

Na speciálním večeru představený Data Safe III je externí 2,5” pevný disk s kapacitou 500 GB. Zařízení má vysokorychlostní USB 2.0 připojení k zajištění pohodlného přenosu dat. Díky technologii Plug & Play (která nevyžaduje instalaci) bude mít uživatel rychlý a snadný přístup ke všem souborům a složkám. Možnost uzamknout zařízení heslem zajišťuje bezpečnost soukromých a důvěrných dat uložených na disku a dává uživateli pocit absolutní spolehlivosti a jistoty.

Jediné zálohovací tlačítko udržuje data aktuální a ušetří potíže těm, kteří zapomněli zálohovat důležité složky nebo se jim jednoduše nechce zatěžovat s manuálním přesouváním dat z počítače na externí disk. Kromě všech technických výhod je zařízení Prestigio Data Safe III důkazem uměleckého designu. Vrchní kovová část je pozlacená 23 karátovým zlatem. Celkový dojem elegance a ušlechtilosti dotváří U tvar, křehký gumový proužek a kombinace zlaté a černé barvy.

Pro podtržení jednoduchosti má zařízení pouze jeden viditelný port. Tlačítka a viditelné porty jsou jenom tam, kde jich je opravdu třeba.

Technické detaily :

Další články k tématům - Data Safe - Prestigio - design - Slavi Slavchev - 500 GB - pevný disk - spolehlivost - jistota

Článek ze dne 16. října 2008 - čtvrtek

Další články od Prestigio Europe,spol. s r.o.