logo

Notebook Acer s modemem již za 2999 korun

Dát svým blízkým pod stromeček nový počítač a přístup na internet nebylo nikdy tak levné a jednoduché jako dnes. T-Mobile totiž rozšířil svou speciální notebookovou nabídku. K výkonnému přenosnému počítači mohou nyní zájemci získat i 4G modem.

Levně si mohou pořídit výkonný přenosný počítač Acer Extensa 5220 také stávající zákazníci. Při prodloužení smlouvy je přijde jen na 1999 korun.

K notebookům Acer T-Mobile nyní nově přibaluje také 4G modem. Pokud zákazník podepíše Účastnickou smlouvu například k tarifu Internet Premium, získá za zvýhodněnou cenu 2 999 korun notebook Acer 5220 Extensa spolu s 4G modemem.

Cena za notebook a 4G modem je konečná. Zákazník při uzavření smlouvy složí zálohu dle výše zvoleného tarifu, tato záloha mu bude po třech měsících automaticky vrácena na běžný účet.

Acer Extensa 5220 je vybavený originálním operačním systémem Windows Vista Home Basic. Jeho nový majitel v něm najde mnoho dalších důležitých programů, jako například antivirový program AVAST! 4 Home Edition, komunikační software web"n"manager či 60-ti denní zkušební verzi Microsoft Office 2007 a další aplikace. Notebook podporuje technologie Blutetooth a Wi-Fi. Nechybí zapisovací DVD mechanika.

Článek ze dne 6. prosince 2007 - čtvrtek

Další články od T-Mobile Czech Republic a.s.

Nabídka zaměstnání