logo

Vánoce 2007 s T-Mobile

Letošní Vánoce začínají u T-Mobile 1. listopadu. Pro tarifní i Twist zákazníky je připravena opravdu bohatá nadílka. Zájemci o paušál si mohou vybrat novou unikátní službu Mých5 nebo k dalším z kreditních tarifů dostanou až na rok volání v síti T-Mobile zcela zdarma ...

Příznivci předplacených karet mohou získat nejen nový Twist tarif Mých5, ale i vánoční sady od 1099 korun včetně 800korunového kreditu. Navíc je pro všechny připraven speciální vánoční dárek pro dlouhé zimní večery.

TARIFNÍ ZÁKAZNÍCI

Mých5 - unikátní služba

O Vánocích bychom měli být se svými blízkými. Ovšem díky službě Mých5 není potřeba čekat jen na konec prosince. Každý může mít své ?nej" přátele a rodinu neustále na očích, tedy na displeji svého mobilu a komunikovat s nimi za velmi výhodné ceny bez ohledu na to, jakého operátora používají.

Minuta volání na pět oblíbených čísel přijde na 2,98 Kč včetně DPH, SMS pak na bezkonkurenčních 60 haléřů včetně DPH, a to do jakékoliv sítě v České republice. Mých5 však není jen unikátní tarif, ale i speciální aplikace přímo v mobilním telefonu, která umožňuje mít fotografie či ikony pěti nejbližších lidí přímo na displeji.

Aplikaci zatím podporuje sedm typů telefonů - čtyři přístroje Nokia (2760, 2630, 3110, 6300) a tři Samsung (E250, E740, D900i). Samotný tarif lze však využívat i s telefonem, který aplikaci nepodporuje.

Volání až na 1 rok zdarma

Všichni zákazníci, kteří si do konce roku aktivují či přejdou na některý z kreditních tarifů a uzavřou smlouvu na dva roky, si budou moci užívat volání za 0 Kč za minutu v síti T-Mobile až po dobu jednoho roku, a to od 1. ledna 2008. Například uživatel Kreditu 250 či jeho HITové varianty nebude za hovory ve vlastní síti T-Mobile platit dva měsíce; s Kreditem 2000/HIT pak zmiňovaných dvanáct měsíců.

Dárek pod stromeček

Zákazník, který se rozhodne pro některou z vánočních nabídek (Mých5 nebo volání až na 1 rok zdarma) obdrží speciální dárek. Balíček obsahuje kromě čtyř deskových her také jednu speciální soutěž, v níž mohou účastníci po splnění pravidel získat zdarma telefon Samsung D900i. Dárek je určen pro všechny zákazníky, kteří od 1. listopadu uzavřou novou smlouvu, prodlouží svoji stávající smlouvu nebo přejdou z Twistu na paušál.

Kompletní informace o soutěži, která probíhá od 1. listopadu 2007 do 30. dubna 2008, jsou k dispozici od 1. listopadu na mych5.cz.

TWIST ZÁKAZNÍCI

Mých5 a kredit navíc

Také příznivci předplacených karet se mohou těšit na bohatou vánoční nadílku. Od 1. listopadu jsou pro ně připraveny vánoční sady s Twist tarifem Mých5. S ním mohou na pět vybraných čísel z jakékoliv sítě volat za 3,50 Kč za minutu včetně DPH a posílat SMS za 1,50 Kč včetně DPH. Hovory na ostatní čísla přijdou na 7 Kč včetně DPH za minutu, textovky na 3,50 Kč včetně DPH. Se sedmi typy vybraných telefonů Nokia a Samsung mohou twisťáci využívat také speciální aplikaci Mých5 umožňující libovolnou personifikaci pěti nej kontaktů. Samotný tarif lze však využívat i s telefonem, který aplikaci nepodporuje.

To ale není všechno. Každá Twist sada bude totiž obsahovat úvodní kredit ve výši 800 Kč. Například Nokia 1600 s Twist tarifem Mých5 přijde na 1099 Kč včetně DPH. Zbrusu nový telefon pod stromeček tak vyjde na pouhých 299 korun.

Zkrátka nepřijdou ani zájemci o samotnou Twist SIM kartu s tarifem Mých5. Za 99 Kč včetně DPH bude v prodeji samostatná SIM karta, která bude obsahovat počáteční kredit 10 Kč.

Dárek pod stromeček

Ať už se kupující rozhodne pro celou Twist sadu, nebo jen SIM kartu, dostane od T-Mobile dárek v podobě soutěžní hry, v rámci které může po splnění pravidel získat zdarma telefon Samsung D900i. Nabídka dárku platí do vyčerpání zásob.

Doporučte tarif Mých5 a získejte odměnu

Zákazníci s Mých5 - ať už paušál nebo Twist - mohou na doporučení nové unikátní služby ještě vydělat. Pokud si některý z jejich známých aktivuje po 1. listopadu tarif Mých5, a oba dva budou mít 31. prosince 2007 nastavená svá telefonní čísla do vybrané pětice, získá stávající zákazník prémii 500 Kč, která bude připsána k jejich kreditu. V případě, že si blízký pořídí Twist kartu s Mých5, bude jejich kredit navýšen o 100 korun. Prémii lze získat pouze za jednoho zákazníka, který si aktivuje novou SIM kartu nebo přejde z Twistu na službu Mých5.

Článek ze dne 31. října 2007 - středa

Další články od T-Mobile Czech Republic a.s.

Nabídka zaměstnání