logo Terinvest, spol. s r. o.

ABB na veletrhu AMPER 2011 v Brně

Na veletrhu Amper 2011, který proběhne v Brně ve dnech 29.3. až 1.4. 2011 se představí ABB divize Produkty a Systémy pro energetiku, Automatizace výroby a pohony a divize Procesní automatizace. ABB zde představí své novinky z oblasti produktů a systémů.

ABB patří mezi přední výrobce technologií pro energetiku a automatizaci a na řadě odborných veletrhů pravidelně představuje novinky z oblasti technologií, které zvyšují konkurenceschopnost zákazníků a napomáhají efektivnímu využití energie.

"ABB přestaví odborné veřejnosti na veletrhu Amper řadu novinek," uvádí Lucie Jandová, ředitelka PR a marketingové komunikace a dodává: "O které se jedná samozřejmě prozrazovat ještě nemohu, ale i v příštím roce bude naším klíčovým tématem úspora energie, inteligentní sítě a snižování vlivu na životní prostředí."

ABB je přední světová firma poskytující technologie pro energetiku a automatizaci, které umožňují energetickým a průmyslovým podnikům zvyšovat výkonnost při současném snížení dopadu jejich činnosti na životní prostředí. ABB má 120000 zaměstnanců ve více než 100 zemích.

Ambice společnosti opět směřují na prestižní ocenění Zlatý Amper, které v uplynulých letech ABB několikrát získala.

Další články k tématům - ABB - Amper - automatizace - Brno - energetika - energie - veletrh - Lucie Jandová

Článek Terinvest, spol. s r. o. ze dne úterý 23. listopadu 2010

Další články od Terinvest, spol. s r. o.