logo

Lenovo IdeaCentre A700 na mezinárodním veletrhu Tendence 2010

Letošního 15. ročníku mezinárodní veletrhu interiéru, designu, nábytku a osvětlení - Tendence 2010, se zúčastní i výrobce výpočetní techniky Lenovo a představí zde designovou novinku z řady IdeaCentre s označením A700, která je ideálním doplňkem do každé domácnosti. Nabízí vše v jednom - to znamená, že v monitoru je ukrytý celý počítač. Tendence proběhne ve dnech od 9. - 12.9. 2010 na Výstavišti Praha - Holešovice.

Tradičně na veletrhu Tendence těší vysoká účast z řad vystavovatelů i návštěvníků. V sekci nábytku se představí renomovaní vystavovatelé, jakými jsou například společnosti de.fakto - letos opět s originální expozicí na 300 m2, Brik - výrobce kvalitního nábytku nadčasového designu, Aglas - dovozce designového nábytku z Anglie, Starcon design - designový nábytek za outletové ceny, Nábytek Husička - specialista na restaurační a hotelový nábytek. Chybět nebudou již tradičně společnosti Böhm, in-ELIS, Nadop + Fagor, Ason interier, JV Pohoda a řada dalších.

Bohatý sortiment představí i firmy zabývající se bytovými doplňky - široké spektrum výrobků do kuchyně i do celého domu nabízí např. firma Cedr Group. Společnost LPK INVEST PRAHA představí belgickou značku ILANGA, jejímž hlavním produktem jsou designové ručně vyráběné dekorativní a vonné svíčky a značku ’A LA MAISON, která představuje interiérové vůně a parfémy. Luxusní porcelán, sklo a doplňky bude prezentovat opět Villeroy & Boch.

Zajímavou společnou expozicí se představí výrobce elegantních notebooků společnost Lenovo a designové muzeum společnost Designpropaganda. Stylové novinky z oblasti PC tak budou doplněny o nábytkové solitery exkluzivních světových značek, které zastupuje společnost Designpropaganda. Služby v oblasti poradenství při zařizování interiéru nabídne na svém stánku společnost de.fakto v čele s designérem Martinem Sladkým.

Kromě kvalitního a designově propracovaného zboží bude pro návštěvníky připraven i doprovodný program. Oblíbené přehlídky In light a top design se uskuteční i v letošním roce a půjde opět o zajímavou podívanou.

Letošní ročník bude nově rozšířen i o PROFI část, která bude zaměřena především na hotelový, restaurační a kuchyňský nábytek, hotelový, kuchyňský a stolový inventář, gastro vybavení hotelů a restaurací, sklo a porcelán pro hotely a restaurace, jídelní a nápojové lístky, pokladny a pokladní systémy, software a řadu dalších.

Veletrh TENDENCE se koná ve dnech od 9. - 12.9. 2010 na Výstavišti Praha - Holešovice.

Další články k tématům - A700 - design - IdeaCentre - Lenovo - nábytek - Martin Sladký

Článek ze dne 1. září 2010 - středa

Další články od Terinvest, spol. s r. o.