logo ZONER software, a.s.

E-shop inShop tisknulevne.cz již podruhé vítězem ShopRoku

E-shop tisknulevne.cz obhájil vítězství a získal díky přetrvávající spokojenosti zákazníků s nákupy cenu kvality v kategorii Elektro - specializované. Na tisknulevne.cz pořiďte náplně, tonery, inkousty, papíry i fotopapíry do všech druhů tiskáren.

Ve čtvrtém ročníku prestižní soutěže o ShopRoku 2011 se do finále soutěže probojovaly hned 2 e-shopy provozované na řešení Zoner inShop. Prvním z nich je tisknulevne.cz a druhým spokojenypes.cz

V kategorii Elektro - specializované se stal vítězem e-shop tisknulevne.cz a obhájil tak loňskou výhru díky přetrvávající spokojenosti zákazníků v období 1. 11. 2010 až 20. 10. 2011.

Pan Pěnička ředitel e-shopu tisknulevne.cz k tomu dodává: "Vítězství nás moc těší a o to víc zavazuje. Navíc si ceníme toho, že se nám podařilo obhájit loňské vítězství. Jsme rádi, že zvolený přístup k zákazníkům se ukazuje jako správný. S této souvislosti chci taky vyzvednout pružnost a otevřenost řešení e-shopu inShop a spolupráci s firmou ZONER software a.s. a DPS Technology, a. s."

V kategorii Hobby a volný čas se e-shop spokojenypes.cz umístil mezi prvními pěti nejlepšími e-shopy a dostal se do finále.

Soutěž ShopRoku si klade za cíl vyhlásit nejoblíbenější e-shopy mezi internetovou veřejností a především najít kvalitní obchody, představit důležitost kvality poskytovaných služeb a spokojenosti zákazníků.

V soutěži o vítězích v Ceně kvality mohou rozhodovat jen reální zákazníci zapojených internetových obchodů.

Pořadatelem je společnost, kterou pořádá Miton Media, a.s.

Další články k tématům - DPS - Elektro - eshop - inShop - Soutěž - toner - tisk

Článek ZONER software, a.s. ze dne pátek 4. listopadu 2011

Další články od ZONER software, a.s.