logo

InShop s podporou TecDoc: e-shop s více než 3 miliony produktů

Zoner inShop implementoval systém TecDoc pro eshop fojtikservis.inshop.cz. Pomocí služby TecDoc WEB SERVICE, tak získají provozovatelé e-shopu přístup k internetovému katalogu s nabídkou náhradních dílů pro téměř všechny automobily světa.

Zoner inShop spustil první e-shop s propojením na celosvětový elektronický katalog automobilových dílů TecDoc. inShop tak ve spojení s TecDocem dokáže nabídnout v jedno e-shopu automobilové díly pro 400 značek výrobců autodílů pro osobní i nákladní vozy, více než 3038000 produktů a přes 1611000 ilustrací a dalších doplňujících technických informací.

Dokonalá součinnost inShopu a TecDocu umožní udržet si stálou kontrolu nad eshopem. Nadále je možné využívat všechny funkce inShopu - včetně nabídky vlastního zboží, akčních nabídek, systému plateb a doručovacích metod.

Spolumajitelka Dagmar Fojtíková k inShopu říká: "Potřebovali jsme na e-shopu zobrazovat nejen naše vlastní zboží, ale také zboží, ceníky a stavy skladu našich dodavatelů. inShop nám nabídl komplexní řešení za velmi přijatelnou cenu. Také další úpravy e-shopu jsou řešeny velmi rychle. Jsme velice rádi, že jsme si zvolili inShop."

inShop je tak jednou z výjimečných aplikací pro e-shopy, která napojení na TecDoc podporuje.

Další články k tématům - eshop - inShop - TecDoc - Dagmar Fojtíková

Článek ze dne 19. července 2011 - úterý

Další články od ZONER software, a.s.