logo

inShop 4 Phone Manager: objednávky e-shopu v mobilu

Zoner inShop opět předbíhá konkurenci a jako první představuje administraci objednávek v mobilním telefonu - Zoner inShop 4 Phone Manager - nejlepší řešení pro váš e-shop. Phone Manager je B2B aplikace, která Vám usnadní život s Vašim e-shopem.

Zoner inShop 4 Phone Manager je mobilní B2B aplikace pro operativní a snadnou správu objednávek e-shopu na platformě Zoner inShop 4. Je to jediná možnost, jak velmi pohodlně a bez kompromisů řídit průchod objednávek obchodem a přitom mít u sebe jen mobilní telefon.

Phone Manager umožňuje správci obchodu vysokou mobilitu a nejen to. Pokud potřebujete kontaktovat zákazníka, který v objednávce uvedl telefonní číslo, stačí dva doteky displeje a zákazník je na lince. Stejně tak snadné je poslat zákazníkovi e-mail nebo změnit stav objednávky. Aplikace bude fungovat na všech telefonech s operačním systém Windows Phone 7.

Mobilní aplikace přestávají být módní záležitostí, ale nutností. Poskytují jednoznačné procesní a konkurenční výhody při řízení Vašeho byznysu. Přinášíme možnost snadného řízení objednávek pomocí mobilního telefonu.

Další články k tématům - B2B - eshop - inShop - platforma - telefon

Článek ze dne 21. října 2011 - pátek

Další články od ZONER software, a.s.