logo

inShop 4: nově zavedena platební metoda PayPal a propojení s ekonomickým systémem Pohoda

ZONER software vydává novou verzi e-shopu inShop verze 4.2.4 s významnými novinkami - nové propojení s ekonomickým systémem Pohoda, platba PayPal, optimalizace XML souboru pro vyhledávače, možnost přidání oblíbených agend v Managerovi a rozšíření definice importů pro Money S3.

Komplexní ekonomický systém POHODA je vyvíjen společností STORMWARE Software Development. Dostupná je řada variant zajišťující použití pro jakoukoliv formu podnikání, obor činnosti a velikost firmy. Základem systému je adresář a řada agend: fakturace, banka, pokladna, majetek atd.

Zoner inShop, jako jeden ze 3 poskytovatelů e-shopů, nabízí přímé propojení s ekonomickém systémem POHODA bez nutnosti zásahů do systému.

Příprava nabídky zboží a příjem objednávek v programu POHODA:

Veškerá nastavení a provedené změny jsou přeneseny do Vašeho e-shopu pomocí jednoduchého průvodce. Podobným způsobem lze přenést také objednávky z e-shopu do obchodní agendy programu POHODA. Zde je lze zpracovávat obvyklým způsobem. Také je možné přenést změny údajů o Vašich zákaznících.

inShop Money konektor - nové propojení s Money S3

Díky E-shop konektoru je možné propojení s jakýmkoliv e-shopem, který přímé propojení s Money S3 nemusí podporovat. Modul E-shop konektor přenáší v obou směrech mezi Money S3 a e-shopem informace o zákaznících, objednávkách a zboží, včetně jeho vlastností, jako jsou parametry (barva, rozměry), alternativy, náhrady a příslušenství či zařazování zboží do kategorií.

Modul E-shop konektor tedy funguje jako univerzální prostředník, který přijímá a zasílá všechna potřebná data na internetový obchod v univerzálním formátu XML.

Nové funkce inShop verze 4.2.4:

Seznam oprav inShop verze 4.2.4:

Další články k tématům - E-shop - GUI - inShop - Money S3 - PayPal - Pohoda - XML

Článek ze dne 19. dubna 2011 - úterý

Další články od ZONER software, a.s.