logo ADASTRA, s.r.o.

ADASTRA, s.r.o.

Mezinárodní konzultační společnost Adastra synergicky propojuje svět byznysu a technologického poradenství. Své dominantní postavení v oblasti Information Managementu rozvíjíme především v našich klíčových kompetencích - Data Warehousingu, Business Intelligence včetně Mobile BI, Master Data Managementu a Enterprise Application Integration. Naši konzultanti načerpali rozsáhlé zkušenosti na stovkách projektů pro významné klienty, v Česku například: Ahold, Cetelem, ČSOB, ČSOB Pojišťovna, Equa bank, GE Money Bank, PPF, Škoda Auto, Tipsport, Telefónica O2, Vodafone a další.

Adastra používá sofistikované projektové metodiky, které jsou zárukou úspěšného dokončení realizovaných projektů. Vedle projektových metodik založených na mezinárodních metodologiích a standardech k nim patří i řada metodik vlastních, například pro analýzu byznys požadavků, metodika integrovaného CRM nebo metodika implementace datových skladů a dalších.

Evropské aktivity Adastra Group jsou řízeny z centrály v Praze a prostřednictvím poboček v Londýně, Frankfurtu n. M, Wolfsburgu, Bratislavě, Sofii a Moskvě. Severoamerické kanceláře Adastry jsou v kanadském Torontu, Montréalu a USA.

Aktuální články od ADASTRA, s.r.o.

AddNet - unikátní provozně bezpečnostní DDI/NAC nástroj