logo ADASTRA, s.r.o.

Adastra stoupá na žebříčku TOP 100 ICT firem

Společnost Adastra se v prestižním žebříčku CIO TOP 100 ICT umístila za rok 2010 na 21. pozici. Žebříček zahrnuje firmy v České republice a zveřejňuje ho každoročně v letních měsících časopis CIO Business World z vydavatelství IDG Czech.

Adastra se na předních místech v tomto žebříčku objevuje již tradičně, nicméně letošní přehled je pro ni významný hned z několika důvodů.

"Z umístění v tomto prestižním žebříčku máme velkou radost. Během celosvětové finanční krize jsme se rozhodli, že se chceme dlouhodobě věnovat oblasti Information Managementu. Posunutí v pořadí směrem vzhůru je pro nás jednoznačným úspěchem a zároveň dalším potvrzením toho, že naše rozhodnutí bylo správné a je na trhu vidět", říká Ondřej Frydrych - generální ředitel Adastra Česká republika.

"Tím, že jdeme odlišným směrem než ostatní hráči na trhu, můžeme našim klientům nabídnout přidanou hodnotu, která je pro úspěch náš i našich partnerů zásadní", dodává Ondřej Frydrych.

Publikaci "Přehled TOP 100 ICT společností v České republice za rok 2010" uveřejnila společnost IDG Czech. Tato prestižní česko-anglická publikace vychází každý rok v červnu a kromě žebříčku firem řazeného dle obratu, nabízí také řadu analytických pohledů na situaci na našem i globálním trhu, prognózy vývoje ICT, výsledky výzkumů, nebo i zajímavé rozhovory.

Další články k tématům - ICT - IDG - vývoj - výzkum - Ondřej Frydrych

Článek ADASTRA, s.r.o. ze dne úterý 25. října 2011

Další články od ADASTRA, s.r.o.