logo Conectart s.r.o.

Conectart s.r.o.

Conectart s.r.o. poskytuje komplexní služby kontaktního centra českým a slovenským zákazníkům. Conectart vznikl sloučením společností Informační linky a Direct Communication. Spojením kontaktních center obou společností vznikl jeden z největších operátorů v oblasti Business Process Outsourcing (BPO) v České republice, kde v současné době pracuje téměř 450 zaměstnanců. Conectart je členem investiční skupiny KKCG.

Klientům poskytujeme širokou škálu BPO služeb - od kompletní zákaznické péče a outsourcingu call center přes marketingové průzkumy po konzultační činnosti a nabídku profesionálních tréninků. Svým partnerům navíc nabízíme produkt Opportunity Management System (OMS), komunikační systém, který generuje vysoce kvalitní příležitosti pro obchodní zástupce.

Pokračujeme v dalších investicích do technologií a začínáme konsolidovat vlastní IT systémy s cílem poskytovat kvalitní služby na jedné IT platformě, zefektivňujeme vlastní činnosti a poskytujeme našim partnerům ucelený systém komunikace, který ulehčí napojení našich systémů na jejich IT platformy.

Aktuální články Conectart s.r.o.