logo Dial Telecom a.s.

Produktové video Dial Telecomu na YouTube

Dial Telecom využívá ke komunikaci se svými zákazníky svůj firemní kanál na YouTube. Produktová videa sázejí na jednoduchou a poutavou formu a diváka nezahlcují v ICT oboru tolik oblíbenými čísly a technickými parametry.

Audiovizuální prezentace je určena zejména zákazníkům, ale své uplatnění najde také v komunikaci se všemi obchodními partnery, veřejností a představuje rovněž vhodný propagační materiál pro výstavní a veletržní akce.

Produktové video Dial Telecomu je věnováno představení společnosti a její historii, datovým službám pro maloobchod i velkoobchod a nechybí ani klip, který přehledně shrnuje celé portfolio služeb Dial Telecomu. Moderní podobu videím dodává dynamický hudební doprovod, grafické prvky a řada ilustračních záběrů ze zákulisí firmy.

Videa bez technikálií se líbí

Světu IT a telekomunikací vládnou zejména čísla a technické parametry. Nová videa je nahrazují tvářemi Dial Telecomu a názorným vysvětlením, co která služba umí, pro koho je vhodná a jaké výhody zákazníkům nabídne. Tento přístup se mezi obchodními partnery setkal s jednoznačně pozitivním ohlasem. Zosobnění firemní komunikace představuje moderní trend, jehož využití si management společnosti v případě nových propagačních videí pochvaluje.

Ve spolupráci s agenturou se nám podařilo vytvořit dle mého názoru velmi reprezentativní videa, kterými se vždy rádi pochlubíme. I podle prvních reakcí se nová audiovizuální prezentace našim zákazníkům líbí. Natáčení byla velká zkušenost pro mě i řadu kolegů, kteří se na krátkou dobu vžili do role herců. Svou roli zvládli výborně", říká Martina Setunská, marketingová manažerka společnosti Dial Telecom.

Videa jsou upravena pro prezentaci na velkoplošných obrazovkách, projektorech i tabletech a veřejnosti jsou k dispozici v české a anglické verzi.

Další články k tématům - ICT - marketing - tablet - video - YouTube - Martina Setunská

Článek Dial Telecom a.s. ze dne 27. listopadu 2012 - úterý

Další články od Dial Telecom a.s.