logo Lenovo Czech

Ohebný displej v notebooku Lenovo ThinkPad X1 Fold

Lenovo představuje ThinkPad X1 Fold - první počítač na světě s ohebným displejem. Notebook je postaven na kombinaci lehkých slitin a uhlíkových vláken a je chráněn koženým fóliovým krytem. Zachovává si tak odolnost a spolehlivost, která je značce ThinkPad vlastní.

I při hmotnosti menší než 1 kg se stále jedná o plnohodnotný počítač s 13,3palcovým ohebným OLED displejem. Uživatelé tak mohou plynule přecházet mezi nejrůznějšími způsoby použití od klasického kompaktního nastavení až po zcela plochý displej.

Lenovo IdeaPad Duet Chromebook

Nový Lenovo IdeaPad Duet Chromebook zaujme především svým tenkým a lehkým tělem. Navržen je především pro uživatele, kteří jsou stále na cestách a nechtějí být limitováni. K tomu pomáhá také dlouhá výdrž na baterii, která dosahuje až 10 hodin.

Nový Chromebook má minimalistický design a volitelný stylus USI4 pro psaní a vytváření rychlých poznámek.

Lenovo ThinkBook Plus

Vzhledem k tomu, že je dnes stále běžnější synchronizace napříč zařízeními, přichází společnost Lenovo se zařízením ThinkBook Plus s e-ink displejem na vnější straně krytu.

E-ink displej může být využit k psaní poznámek a vytváření ilustrací pomocí pera Precision Pen, i když je víko notebooku zavřené.

Kromě toho dokáže zobrazovat důležitá oznámení a upozornění ze synchronizovaných zařízení.

Lenovo YOGA 5G

Yoga 5G je ultra-přenosný notebook 2v1 a vůbec první počítač poháněný platformou Qualcomm Snapdragon 8cx 5G. Novinka umožňuje vysokorychlostní připojení k síti 5G nejen prostřednictvím poskytovatele mobilních služeb 5G1, když jste na cestách, ale i doma pomocí spolehlivého přístupu k WiFi.

Technologie 5G s sebou přináší možnosti, které svět elektroniky dosud nikdy neměl. První počítač na světě s podporou páté generace bezdrátových systémů se stal díky společnosti Lenovo realitou.

Dostupnost a ceny nových zařízení Lenovo:

Všechny výše uvedené novinky představila společnost Lenovo na veletrhu CES 2020 v Las Vegas.

Další články k tématům - 5G - broadband - Chromebook - IdeaPad - Las Vegas - notebook - ohebný displej - ThinkBook - ThinkPad - veletrh - WiFi - Yoga

Článek Lenovo Czech ze dne 9. ledna 2020 - čtvrtek

Další články od Lenovo Czech

Nabídka zaměstnání Lenovo Czech