logo Lenovo Czech

Lenovo ThinkPad X1 Carbon - ultrabook pro byznysové profesionály

Ultrabook ThinkPad X1 Carbon kombinuje krásu v podobě tenkého a lehkého těla s výkonem až osmé generace procesorů Intel Core i7. Novince pak nechybí ani kvalitní zabezpečení. Jde o již 7 generaci jednoho z nejlehčích, nejtenčích a nejodolnějších byznysových notebooků.

Ultrabook ThinkPad X1 Carbon 7. generace je opět velice lehký - jeho hmotnost začíná na pouhých 1090 gramech a se svým profilem 14,9 mm je také i úžasně tenký.

Vysoký výkon a zabezpečení

O perfektní výkon se vám postará až osmá generace procesorů Intel Core i7, paměť až 16 GB LPDDR3 a operační systém Windows 10 Pro.

ThinkPad X1 Carbon jistě oslní i svým 14 palcovým HDR displejem s rozlišením UHD (4k) a technologií IPS s Dolby Vision.

U ThinkPad X1 Carbonu mysleli vývojáři i na kvalitní zabezpečení. Uživatelé tak mají k dispozici vylepšenou čtečku otisku prstů s dotykovým senzorem Match-on-Chip, 720p HD s ThinkShutter infračervenou kameru pro rozpoznání tváře, funkci PrivacyGuard nebo slot pro zámek Kensigton.

Potřebujete mít neustálý přístup k datům? ThinkPad X1 Carbon vám díky bezdrátovému připojení LTE-A zajistí připojení k internetu i ve chvíli, kdy jste mimo dosah WiFi.

Také starost o nabíjení je již minulostí, tento notebook má totiž výdrž baterie až 18 hodin.

Dostupnost a cena:

Další články k tématům - bezpečnost - byznys - čtečka - HDR - IPS - kamera - LTE-A - notebook - ThinkPad - UHD - ultrabook - WiFi

Článek Lenovo Czech ze dne 26. června 2019 - středa

Další články od Lenovo Czech

Nabídka zaměstnání Lenovo Czech