logo ALTRON, a.s.
Jiří Krátký

Jiří Krátký

Generální ředitel skupiny ALTRON

nic

Nová zakázka na dodávku řešení mikrodatových center ALTRON je pro nás důkazem, že inovace a vlastní vývoj jsou tou správnou cestou pro naši společnost.

Mikrodatové centrum, umožňuje bezproblémový provoz libovolných IT systémů a uživatelé tak získají zdroje pro provoz ERP, CRM, portálů, centrálních souborových systémů, databází nebo virtuálních desktopů.

Další vývoj modulárních mikrodatových center je jednou z našich hlavních současných priorit. Souvisí to s vysokou poptávkou zákazníků po kvalitních, standardizovaných ICT řešení. Větší firmy často taková řešení hledají pro své pobočky a SMB zákazníci pak jednoduché a dostupné řešení pro všechny své ICT potřeby.

Naše all-in-one mikrodatová centra řeší rychle a efektivně jejich potřeby a zároveň umožňují formou nepřetržitého monitoringu udržovat předpokládanou dostupnost ICT služeb. V současné době evidujeme řadu poptávek po tomto produktu jak na evropském trhu, tak i na Blízkém východě.

Do naší inovační laboratoře vkládáme velká očekávání a investice. Pro zákazníky připravujeme celou řadu nových služeb a produktů, které podpoří jejich podnikání a usnadní provoz v datových centrech, a to nejen u českých zákazníků, ale i v rámci našich mezinárodních projektů.

Uvažujeme přitom realisticky tak, aby naše inovační centrum vyvíjelo ekonomicky smysluplné projekty, které trh vyžaduje nebo bude očekávat v rámci generační změny v IT světě.

ManDay.it 2018