logo Foxconn 4Tech s.r.o.

Foxconn 4Tech s.r.o.

Foxconn 4Tech vyvíjí vlastní inteligentní průmyslová řešení zaměřená na realizaci vize digitální továrny podle principů Průmyslu 4.0. Naším cílem je stát se předním světovým poskytovatelem pokročilých produktů a integrovaných řešení pro průmyslovou automatizaci založenou na špičkových technologiích.

Portfolio produktů a řešení zahrnuje průmyslový IoT, BI, Data Science včetně prediktivní analýzy dat, umělou inteligenci (AI), rozšířenou realitu, průmyslovou automatizaci, systémy MES a WMS, procesní inženýrství, robotiku, mechatroniku, systémovou integraci a mnoho dalšího.

Vlastní platforma průmyslového IoT, která poskytuje jednotné komunikační rozhraní pro propojení senzorů, zařízení, strojů a nositelné elektroniky s podnikovými softwarovými aplikacemi. Na samém vrcholu portfolia je pak pokročilá analýza dat v cloudu, která zpracovává data v reálném čase pro analýzu vzorců chování a předpověď budoucího stavu.

Foxconn 4Tech pomáhá zákazníkům vytvářet zcela nové obchodní příležitosti a přispívá k jejich vyšší efektivitě v rychle se měnícím, daty řízeném průmyslovém prostředí. Zvláštní pozornost věnujeme malým a středním firmám, kterým pomáháme v jejich přechodu k Průmyslu 4.0 prostřednictvím jednoduchých a finančně dostupných řešení.

Aktuální články od Foxconn 4Tech s.r.o.