logo Foxconn 4Tech s.r.o.

Průmyslové aplikace s podporou trendů pro Průmysl 4.0 a IoT

Foxconn 4Tech představí na mezinárodním veletrhu AMPER v Brně vlastní komerční řešení založené na rozpoznávání obrazu s využitím pokročilé umělé inteligence pro průmyslové firmy a další obory.

"Umělá inteligence založená na hlubokém učení patří mezi základní stavební kameny našich řešení, která uvádíme na český i mezinárodní trh. Ve spojení s automatizací, pokročilou datovou analytikou a systémy pro řízení výroby vytváří unikátní koncept pro chytré továrny a další obory. V aplikaci hlubokého učení v oblasti strojového vidění pro průmysl patří Foxconn 4Tech mezi první poskytovatele těchto služeb a řešení na světě," říká Robert Šuhada, Data Science Team Leader ve společnosti Foxconn 4Tech.

Jde o systém pro vizuální rozpoznání obrazu a videa ve spojení s umělou inteligencí. Řešení využívá kombinaci metod strojového vidění a hlubokých neuronových sítí - tzv. Deep Learning (hluboké učení) například pro rozhodování a automatizované sledování kvality výrobků, autonomní systémy v moderních továrnách, bezpečnost a dalších odvětvích.

Systém rozpoznávání obrazu založený na umělé inteligenci společnosti Foxconn 4Tech umožňuje automatizovat činnosti, které doposud byly vykonávány ručně a zároveň přináší vyšší přesnost a rychlost než lidská obsluha.

Kromě průmyslu lze tyto technologie využít například pro autonomní vozy, bezpečnostní řešení, ochranu proti krádežím nebo marketingové účely.

Nové řešení bude poprvé představeno od 20. do 23. 3. 2018 na jarním mezinárodním veletrhu AMPER v Brně.

Článek Foxconn 4Tech s.r.o. ze dne čtvrtek 8. února 2018

Další články od Foxconn 4Tech s.r.o.