logo Mio Technology

Mio MiVue C325 - váš osobní očitý svědek na cestách

Ať už jezdíte autem často nebo nárazově, vždy se vyplatí mít svědka. Takového, jako je kamera Mio MiVue C325 - černá skříňka určená speciálně pro využití v automobilech. Kamera dokáže rozpoznat i náraz díky integrovanému G senzoru.

V případě nehody autokamera Mio MiVue C325 dokáže poskytnout svědectví o vaší nevině a ušetřit jak tisíce za opravy a pokuty, tak i body. Navíc auto ochrání i v době parkování díky G senzoru.

Videa přitom nahrává ve formátu MP4 (H.264), a to až v kvalitě Full HD. I díky skleněné čočce a infračervenému filtru tak nabízí detailní informace o vozidlech před vámi včetně registrační značky (SPZ) nejen ve dne, ale i v noci. Nahrávky přitom ukládá na paměťové karty (není součástí balení).

Pro vyšší pohodlí začne palubní kamera nahrávat, když nastartujete vůz. Kamera bude v rozlišení Full HD 1080 pixelů zaznamenávat vaši cestu a bude fungovat jako váš osobní očitý svědek na silnici. Takže v případě nehody budete mít vždy záznam, co se stalo.

Samozřejmě můžete palubní kameru používat i při jízdě krásnou scenérií, abyste se pak o svůj zážitek mohli podělit s přáteli a rodinou. A díky intuitivní počítačové aplikaci MiVue Manager můžete sdílet svá videa i na Facebooku a YouTube.

Nová kamera MiVue C325 představuje ideální řešení pro každého, kdo chce mít pocit bezpečí, jaký vám na silnici nabídne osobní očitý svědek v podobě palubní kamery.

Klíčové vlastnosti autokamery Mio MiVue C325:

G senzor spustí nahrávání v okamžiku, kdy nastane nečekaná událost

Kamera MiVue C325 obsahuje zabudované čidlo nečekaných událostí. Speciální G senzor dokáže identifikovat prudkou změnu směru jízdy vozu a automaticky uloží záznam klíčových momentů.

MiVue Manager - ideální nástroj pro sdílení a archivaci

MiVue Manager je počítačový program pro správu, analýzu a archivaci nahraných dat. Program je kompatibilní s operačními systémy Windows i Mac. Díky G senzoru v kameře MiVue C325 dokáže software analyzovat události před nehodou a pomoci tak i s určením směru jízdy viníků kolizí. Oblíbenou funkcí programu je též sdílení nahraných videí na YouTube a Facebooku.

Další články k tématům - analýza - archivace - Facebook - kamera - nahrávání - nehoda - senzor - video - YouTube

Článek Mio Technology ze dne 5. prosince 2017 - úterý

Další články od Mio Technology

Konference SCADA SECURITY 2019