logo Mio Technology

Nová autokamera MiVue C570 se skvělou výbavou

Mio představuje zcela novou autokamerku z C-série - MiVue C570. Designově povedená a kompaktní kamerka je cenově dostupnou variantou kamer Mio. Nahrává v kvalitním Full HD rozlišení, upozorňuje na radary a má přímo zabudované GPS.

Autokamera MiVue C570 dostala do vínku sensor Starvis od Sony, světelnost objektivu F1.8, upozorňování na radary, přímo vestavěné GPS, záznam po nárazu díky G-sensoru i aktivní parkovací režim.

MiVue C570 je dostupná na českém a slovenském trhu s doporučenou koncovou cenou 2590 Kč.

Bezpečnost především - upozornění na rychlostní radary a kamery

Autokamera MiVue C570 obsahuje předinstalovanou databázi radarů a kamer na křižovatkách, takže budete vždy vědět, jak rychle můžete jet. Data jsou navíc aktualizována po celou dobu životnosti zařízení, ve zhruba měsíčním intervalu.

Parkovací režim nahrává vždy i bez přítomnosti řidiče

Díky nejmodernější technologii detekce pohybu se kamera MiVue C570 automaticky aktivuje a nahraje video např. na základě pohybu před vozidlem. Díky této funkci sbíráte důkazy, i když nejste ve voze. Vyžaduje trvalé napájení například prostřednictvím MiVue Smartbox II, který lze dokoupit samostatně.

Výjimečný obraz i za špatných světelných podmínek

Vysoce kvalitní snímač Starvis CMOS od Sony zajištuje špičkový kontrast, jasné a bohaté barvy zejména i za špatných světelných podmínek. Citlivost blížící se infračervenému pásmu znamená, že se palubní kamera svými parametry téměř blíží nočnímu vidění.

Integrované GPS - zaznamenání polohy a rychlosti

V každém záznamu jsou uloženy údaje o souřadnicích GPS a vaše rychlost; to je v případě potřeby důležitý důkaz. Modul GPS je na rozdíl od jiných palubních kamer na trhu celý uložen uvnitř jednotky. GPS umožňuje nastavení varování při překročení vámi definované rychlosti.

Jednoduché použití s automatickým zapnutím

Nastavení kamery MiVue C570 je zcela jednoduché. Stačí vložit kartu microSD (až 128 GB, Class 10), připojit kameru ke zdroji napájení ve vozidle a ihned po nastartování motoru se spustí záznam. Nabídka zařízení je intuitivní a obsahuje velké ikony, takže můžete kameru jednoduše nastavit v průběhu několika minut.

Videa ve vysoké kvalitě v rozlišení Full HD

Ve dne nebo v noci, tato kamera zaznamená vše. Se 150° zorným úhlem a clonou objektivu F1.8 (světelnost) zachytí vše, co při jízdě vidíte. Vaše cesta se nahrává v rozlišení Full HD 1080p při 30 fps, takže bude zaznamenán každý detail vaší jízdy.

Sledování pohybu pomocí G-Senzoru

3-osý G-Senzor zaregistruje náhlou změnu pohybu a střet a automaticky spustí nouzový záznam události, který se uloží do speciální paměti mimo běžnou nahrávací smyčku.

Podpora zadní autokamery

Zadní autokamera, například Mio MiVue A30, je s MiVue C570 plně kompatibilní a již obsahuje dostatečně dlouhý propojovací Y kabel.

Další články k tématům - autokamera - CMOS - Full HD - G-sensor - GPS - MP4 - radar - snímač - Sony - video

Článek Mio Technology ze dne 25. dubna 2019 - čtvrtek

Další články od Mio Technology