logo Mio Technology

Bezúdržbová autokamera Mio MiVue J85 s podporou WiFi

Díky vysoce kvalitnímu snímači Starvis CMOS produkuje kamera MiVue J85 záznamy se špičkovým kontrastem, jasnými a bohatými barvami, a to i za špatných světelných podmínek. Kromě mp4 videa nahrává i GPS údaje s rychlostí a směrem jízdy, nadmořskou výškou a zeměpisnými souřadnicemi. Hlasová upozornění namluvil herec Pavel Soukup.

Kamera řidiče cestou ještě upozorní i na rychlostní radary (bezplatná aktualizace databáze radarů jednou měsíčně). Také je zabudovaný pokročilý asistenční systém pro řidiče ADAS varující před čelním střetem (FCWS), systém varování při vybočení z jízdního pruhu (LDWS) a systém varování před mikrospánkem řidiče (FA).

Parkovací režim nahrává vždy i bez přítomnosti řidiče

Díky nejmodernější technologii detekce pohybu se kamera MiVue J85 automaticky aktivuje a nahraje video na základě detekce pohybu před vozidlem. Díky této funkci sbíráte důkazy, i když nejste ve voze.

Integrované GPS s nahráváním polohy a rychlosti

V každém záznamu jsou uložené údaje o souřadnicích GPS a vaší rychlosti. Mužete si tak být jistí, že máte v případě potřeby uložené všechny potřebné informace. Modul GPS je na rozdíl od jiných výrobců kamer do auta zabudovaný přímo v kameře, takže nemusíte připojovat žádné externí zařízení.

Funkce GPS obsahuje také rychlostní výstrahy a polohy rychlostních radarů, takže vám pomáha dodržovat povolenou rychlost.

Mimořádný záznam - 2,5K QHD 1600p

Ve dne nebo v noci, tato kamera zaznamená vše. Se 150 stupňovým zorným úhlem a clonou F1,8 zachytí vše, co při jízdě vidíte. Vaše cesta se nahrává v rozlišení 2,5K QHD 1600p, takže bude zaznamenán každičký detail vaší jízdy.

Sledování pohybu pomocí G-Sensoru

Pokud tříosý G-Sensor zaregistruje náhlou změnu pohybu, automaticky spustí nouzový záznam události, který je chráněn proti přepsání. Můžete řídit v klidu s vědomím, že vaše kamera dává pozor za vás.

ADAS - asistenční systémy pro řidiče

Upozornění a připomenutí vám pomohou bezpečně dorazit do cíle. Právě z tohoto důvodu je kamera MiVue J85 vybavena předinstalovanými pokročilými asistenčními systémy pro řidiče (ADAS).

Integrované WiFi připojení

Možnost okamžité zálohy videí do chytrého telefonu nebo sdílení přes aplikaci MiVue Pro pomocí integrované WiFi. Firmware kamery MiVue J85 lze aktualizovat a přenos dat z kamery zrychlit pomocí aktualizace WIFI OTA (Over-the-air), takže vaše zařízení bude stále aktuální.

Podpora zadní kamery

Přizpůsobte zařízení svým požadavkům - kamera MiVue J85 je kompatibilní se zadní kamerou MiVue A30, která zachycuje situaci za vozidlem, takže vaše cesta bude zaznamenána ze všech úhlů pohledu.

Upozornění na radary

Kamera MiVue J85 obsahuje předinstalovanou databázi radarů, takže budete vždy vědět, jak rychle můžete jet. Data jsou také aktualizována po celou dobu životnosti zařízení, takže s Mio můžete jezdit napořád.

Kamera MiVue J85 je rovněž vybavena hlasovým upozorňováním na rychlost, takže budete vždy vědět, zda a kdy musíte zpomalit.

Skrytá - neruší výhled

MiVue J85 je vyrobena tak, aby se vám lépe řídilo. Proto je možné nainstalovat kameru za zpětné zrcátko, aby na přístrojové desce nebyly žádné zbytečné předměty, a vy tak měli volný výhled ven.

Další články k tématům - ADAS - autokamera - bezpečnost - GPS - kamera - mikrospánek - mp4 - varování - video - WiFi - Pavel Soukup

Článek Mio Technology ze dne 7. prosince 2018 - pátek

Další články od Mio Technology