logo Mio Technology

Nová řada autokamer MiVue 700

Mio - přední světový dodavatel bezpečnostních kamer do vozů a přenosných navigačních zařízení uvádí na trh zcela novou řadu populárních kamer do auta MiVue 700.

Jako první kamerka se představuje MiVue 792 WiFi Pro s vyladěným Full HD záznamem i za velmi špatných světelných podmínek, s WiFi přenosem videí přímo do SmartPhonu, a také s možností připojení zadní kamerky A20. Samozřejmostí pak je automatická detekce nehod, tříosý G-senzor, upozornění na radary, GPS lokace a podpora až 128GB microSD karet.

Kamera MiVue 792 WiFi je ideální spolujezdec pro každého řidiče. Velký displej a jednoduché ovládání dopřejí nerušený zážitek z cest. Intuitivní senzor nečekaných událostí a vysoká kvalita nahrávání pak pomohou při řešení kolizí, dopravních kontrol a dalších zásadních momentů na silnici. Vestavěná GPS navíc poskytne profesionálním i rekreačním cestovatelům jasný přehled o projetých trasách.

Všechny nahrávky nečekaných situací i pěkných vzpomínek na cestu lze jednoduše třídit, analyzovat a archivovat v programu MiVue Manager na počítačích v pohodlí domova. Kromě programu pro správu záznamů a aktualizací zdarma zákazník při nákupu kamery MiVue 792 WiFi získá také flexibilní otočný držák a nabíječku do auta.

Vysoce kvalitní objektiv Starvis od Sony

Kamera MiVue má vysokou světelnost 1.8F, a proto umí zaznamenat detaily z cest i při horších světelných podmínkách. Širokoúhlý objektiv s rozsahem 140° dokáže pořídit nahrávky v kvalitě Full HD s rozlišením 1080p, a to i v oblasti mrtvého úhlu.

Kromě videozáznamu lze díky vestavěné baterii MiVue použít i jako fotoaparát mimo kabinu automobilu. Lze tak využít pro dokumentaci stavu automobilu po nehodě.

Velký displej kamery navíc umožňuje okamžité přehrání videa i fotografií, což urychluje řešení dopravních situací přímo na silnici.

Integrovaná WiFi

Video z kamery tak lze jednoduše poslat přímo do chytrého mobilního zařízení, případně sdílet na Facebooku s využitím MiVue aplikace.

Advanced Driver Assistance System

MiVue 792 WiFi Pro má integrovány díky ADAS dvě bezpečnostní funkce:

Pokud se tedy např. zmenší vzdálenost mezi vaším vozidlem a vozidlem před vámi, např. pokud řidič prudce šlápne na brzdy, funkce FCWS řidiče na to upozorní.

Mezi neposlední vlastnosti kamerky MiVue 792 WiFi Pro patří i možnost připojení přídavné zadní autokamerky A20+, aktuální databáze radarů pro jízdu bez pokut, GPS přijímač pro zaznamenání trasy cest, nárazový senzor a MiVue Manager, ideální nástroj pro sledování, sdílení a archivaci cest.

Mio MiVue 792 WiFi Pro - klíčové parametry:

Cena a dostupnost

Mio MiVue 792 WiFi Pro je již dostupná na českém a slovenském trhu s doporučenou koncovou cenou 5190 Kč.

Článek Mio Technology ze dne 15. května 2017 - pondělí

Další články od Mio Technology

Acronis True Image 2019