logo Mio Technology

GPS navigace Mio 5400 je mezi nejpopulárnějšími produkty roku 2016 na Heureka.cz

GPS navigace MiO Spirit 5400 CZ/SK získala ocenění a logo Produkt roku 2016, když se v soutěži srovnávače zboží a nákupního rádce Heureka.cz umístila mezi nejpopulárnějšími navigacemi na druhém místě.

Za rok 2016 byly v těchto dnech vyhlášeny nejpopulárnější produkty v celkem 300 kategoriích. V kategorii GPS navigací pak získala právo nosit logo právě navigace MIO 5400 CZ/SK. Cílem soutěže Produkt Roku je každoročně vybírat nejoblíbenější produkty dle preferencí spotřebitelů v České republice.

Hodnocení za rok 2016 bylo sestaveno podle počtu uživatelů, kteří o produkt projevili zájem v internetových obchodech, podle počtu nákupů v internetových obchodech a celkového hodnocení uživatelů.

Při hodnocení byl brán potaz na skutečnost, že některé produkty se prodávají v různých variantách lišících se pouze v některých atributech (např. barevné provedení, rozměr, objem atd.). Produkty, které se prodávají v několika variantách, jsou do žebříčku zahrnuty vždy jako jeden výrobek.

Soutěž každoročně vyhlašuje majitel známého srovnávače zboží a nákupního rádce Heureka.cz, a to podle zájmu spotřebitelů a oblíbenosti produktů.

Navigace Mio Spirit 5400 přináší nový standard v pohodlnosti plánování tras a navigace. Je vybavena všemi prvky, které jsou na cestách nezbytné. Disponuje pokročilými technologiemi plánování trasy které vždy vyberou tu nejlepší trasu, a funkcí "Parkovací asistent", která poskytuje velkou výhodu při hledání parkovišť.

Navigace obsahuje doživotní aktualizace map a tak už se nikdy nebudete muset starat o nové mpay nebo změny v silniční síti.

Hlavní funkce:

Článek Mio Technology ze dne 22. března 2017 - středa

Další články od Mio Technology

M-Files - Document Management System