share itpoint.cz

Vytěžování dat z dokumentů přímo do Microsoft Dynamics NAV

Používáte při práci ERP systém Microsoft Dynamics NAV a přepisujete do něj data z firemních dokumentů ručně? Pak vám pomůže Continia Document Capture - špičková a uživatelsky srozumitelná aplikace pro vytěžování dat z faktur a dalších dokumentů přímo do ERP.

Continia Document Capture, jako jediné řešení na trhu umožňuje automatický zápis dokumentů, vytěžování dat, pokročilé schvalovací workflow a digitální archivaci s fulltextovým vyhledáváním. Aplikace optimalizuje a automatizuje všechny procesy, které jsou součástí workflow - od přijetí dokumentů až po přístup k těmto dokumentům roky po jejich prvotní registraci.

Všechny potřebné digitalizované dokumenty jsou přímo z e-mailové adresy nebo po naskenování do počítače zpracovány OCR a převedeny do Microsoft Dynamics NAV.

Vytěžování dat z faktur a dalších dokumentů přímo do Microsoft Dynamics NAV se díky nové aplikaci v naší nabídce může stát snadným úkolem.

Hlavní funkce:

  • automatické vystavení faktur a dalších dokladů
  • automatizace procesů příjmu dokladů
  • pokročilé schvalovací workflow
  • OCR vytěžování dat

NAVERTICA je oficiální partner Continia Software a dodavatel tohoto řešení. Na základě zkušeností a zpětné vazby již od více jak tisíce stávajících zákazníků je standardní implementaci možné provést v době kratší než jeden týden.

Pokrytí klíčových potřeb:

  • Další dokumenty pomocí drag-and-drop - je možné využívat funkci drag-and-drop, tedy jednoduchým přetažením přiřadit jakýkoliv typ souboru e-mailové pošty k vybraným záznamům v systému Microsoft Dynamics NAV.
  • Srovnání nákupních faktur a zakázek - efektivní srovnávání nákupních faktur s existujícími nákupními objednávkami.
  • Účetní evidence pod kontrolou - řešení zajišťuje v rámci účetní evidence kompletní aktualizaci přehledu všech zatím neschválených faktur s tím, že je možné vidět kdo je za schvalování odpovědný, stav schvalovacího procesu, poznámky a další připojené dokumenty a to vše v reálném čase.
  • Schvalovací portál - Web Portal umožňuje používat počítač, tablet nebo chytrý telefon.
  • Digitální archiv - pokročilé funkce, které jsou součástí řešení Continia Document Capture výrazně zkrátí čas na vyhledávání starších dokumentů vyžadovaných účetním oddělením nebo hledání faktur pro vaše kolegy, kteří se potřebují podívat na určitou fakturu, aby mohli znovu nakoupit některé produkty. Originální faktury ve formě PDF dokumentu jsou uloženy v digitálním archivu aplikace Continia Document Capture, který je integrální součástí systému Microsoft Dynamics NAV.

Článek NAVERTICA a.s. ze dne 28. února 2017 - úterý, čteno 429x

Ušetřete peníze větším využitím proxy serverů
Další články NAVERTICA a.s.

Snadná správa uživatelských práv v Micro...

Novinky v Microsoft Dynamics NAV 2017 z ...

Vytěžování dat z dokumentů přímo do Micr...

Řešení pro týmovou spolupráci - Document...

Kamil Sáček získal opět prestižní oceněn...

Profesionální školení pro Microsoft Dyna...

Servis a práce v terénu s Dynamics CRM 2...

Optimalizace daní formou dvojích odpočtů...

NAVERTICA působí na trhu podnikových inf...

KBA-Grafitec efektivně řídí firemní doku...

Efektivní správa a řízení požadavků s NA...