logo PREMIER system, a.s.

PREMIER system, a.s.

PREMIER system je komplexní informační ERP system (ekonomický software) pro řízení menších, středních a středně velkých firem. Technologicky vyspělé produkty PREMIER system nabízí komfortní pokrytí všech firemních procesů, rychlou dostupnost a bezpečnost dat, stabilitu, otevřenost a dokonalý přehled o firmě.

Nabídka modulů PREMIER system pokrývá všechny firemní agendy (ekonomické, skladové-obchodní, marketingové, administrativní, personální, výrobně-technické) a ve spojení s nástavbovými moduly a specializovanými řešeními vytváří kompaktní celek vhodný pro téměř jakýkoliv obor a typ firmy.

Společnost Premier system a.s. nabízí ideální řešení pro klienty, kteří hledají kvalitní produkty pro řízení společnosti s nadstandardní funkcionalitou, za příznivou cenu a především nízkými náklady na implementaci a provoz.

Společnost PREMIER system a.s. vznikla v roce 1998 jako plně česká firma s vlastním know-how a je nyní předním producentem informačních a ekonomických systémů na českém trhu. Nosným programem společnosti je výroba a distribuce vlastního stejnojmenného ekonomického informačního softwaru PREMIER system pro řízení podniků a firem.

Aktuální články od PREMIER system, a.s.