logo WIA spol. s r. o.

Aktivační poplatek ADSL připojení za korunu

Společnost WIA přináší mimořádnou nabídku zřizovacích poplatků ADSL připojení, které tak lze pořídit již za 1 Kč. Akce je časově omezena do 30. listopadu 2008.

Přední telekomunikační operátor, WIA spol. s r. o., snižuje jednorázové aktivační poplatky vybraných služeb ADSL připojení, a to bez ohledu na jejich přenosovou rychlost.

Zákazníci, kteří si objednají službu WIA ADSL Internet nebo WIA ADSL Internet NONSTOP od 1. června 2008 do 30. listopadu 2008 a podepíší smlouvu na 24 měsíců, zaplatí aktivační poplatek pouze ve výši 1 Kč. Cena standardní aktivace závisí na délce úvazku, s kterým je smlouva o internetovém připojení uzavřena. Pokud si zákazník objedná připojení k internetu WIA ADSL Internet nebo WIA ADSL Internet NONSTOP se závazkem na 12 měsíců, uhradí 399 Kč a v případě bez závazku je poplatek za zřízení služby jednorázově 599 Kč.

Služby WIA ADSL Internet a WIA ADSL Internet NONSTOP představují pevné připojení k síti internet, které je určeno zejména pro domácnosti. Díky variantě WIA ADSL Internet NONSTOP mohou zákazníci využívat neomezené připojení bez datových limitů za paušální cenu.

Článek WIA spol. s r. o. ze dne 6. června 2008 - pátek

Další články od WIA spol. s r. o.