logo

3M Česko spouští mediální síť 3M Media

Divize Komerční grafiky společnosti 3M Česko rozšiřuje své portfolio - bude nově vedle produktů pro reklamní sdělení poskytovat také komplexní mediální služby.

Česká pobočka se tím stává první pobočkou společnosti 3M na světě, která bude nabízet realizaci reklamních kampaní na míru. Nový projekt 3M Media se zaměří na digitální a ambientní média s využitím inovativních technologií 3M.

V oblasti digitálních médií bude 3M Media nabízet služby 2D hosteska, projekční screeny UGO! a vysílací síť Network. Uvedená řešení umožní zacílit na zákazníky přesně dle potřeb zadavatele na několika místech najednou a budovat povědomí o značce formou digital signage.

Digitální média mají svůj základ ve zcela nové technologii Vikuiti. Projekční folie Vikuiti má hned několik výhod. Nejvýraznější z nich je možnost folii vyřezat do libovolného tvaru podle konkrétních požadavků klienta. Promítáním na takto tvarovanou folii je možné zvýraznit podobu produktu a zdůraznit jeho kvality. Tohoto efektu nelze dosáhnout s pomocí klasických reklamních médií a pravoúhlých formátů. Díky 3M technologii skleněných kuliček na projekčním povrchu, který vytváří vysoký kontrast, lze navíc reklamní sdělení promítat bez ohledu na intenzitu okolního světla. Folie má zároveň velmi nízkou reflexi okolních objektů, což neruší celkový dojem vysílaného sdělení.

Folie Vikuiti nabízí celou řadu využití. Revoluční je její přetvoření ve 2D hostesku, která je příjemná a neustále se usmívá, nikdy se neunaví a nikdy nesplete sdělení zákazníkům. Síť UGO! se zaměřuje na individuální reklamní potřeby klientů a vytváření projekčních screenů na míru. Network zase nabídne nevšední komplexní technologická řešení reklamy, která by měla nahradit klasické plakáty a billboardy.

Sekce ambientních médií 3M Media zahrnuje speciální folie pro podlahovou grafiku, okenní grafiku a grafiku na zeď. Podlahovou grafiku lze použít na zdánlivě nevyužitelné plochy na zemi a na různé podklady jako například na beton, asfalt, dlažbu nebo obnažené kamenivo. V kombinaci s nápaditým, neobvyklým grafickým návrhem vytvoří reklamní sdělení, které nikdo nemine bez povšimnutí. Folie na zeď a okna jsou pak ideálním řešením pro reklamní sdělení v gigantických rozměrech. Okenní folie neomezují výhled ven a grafickou folii na zeď lze aplikovat téměř na každý povrch. Celá síť ambientních médií bude kryta záručním programem MCS, který zajistí klientům tu nejvyšší kvalitu.

Se službami 3M Media bude možné zaujmout cílové skupiny díky velmi kvalitním produktům na trhu a oslovit více zákazníků na různých místech najednou. Mediální sít 3M Media může svým zákazníkům a partnerům nabídnout špičkové znalosti materiálů a technologií založené na dlouholeté tradici jejich vývoje a inovace. Od rozšíření svého portfolia o mediální služby si 3M Česko slibuje širší využití digitálních a ambientních technologií prostřednictvím více prodejních kanálů.

Další články k tématům - 3M - folie - media - mediální - Vikuiti

Článek ze dne 28. července 2009 - úterý

Další články od 3M Česko s.r.o.