logo

MP410: malý a výkonný projektor pro profesionály

3M uvádí na český trh nový projektor 3M MP410, který se vejde do dlaně, a přesto má výkon srovnatelný s klasickými velkými projektory. Je vhodný zejména pro profesionály na cestách, kteří potřebují mobilní zařízení s nekompromisně vysokým výkonem.

Mobilní projektor 3M MP410 se díky rozměrům 10 x 10 x 4 cm a váze necelých 400 gramů pohodlně vejde do dlaně a snadno jej tak můžete nosit v kufříku, příruční tašce nebo kabelce. Před prezentací stačí pouze projektor zapojit do zásuvky a můžete začít promítat, buď přímo z projektoru díky interní paměti, nebo po připojení z notebooku, tabletu či smartphonu.

K projektoru se lze při dokoupení USB Wi-fi adaptéru připojit i bezdrátově a díky tomu prezentovat bez kabelového propojení. Skupina více prezentátorů například ocení rychlé a jednoduché bezdrátové předávání obrazovky projektoru mezi jednotlivými prezentátory.

3M MP410 dosahuje jasu 300 lumenů a dokáže tak promítat obraz o úhlopříčce až 254 cm. Životnost lampy je stejně jako u všech mobilních projektorů 3M 20 tisíc hodin. Vnitřní paměť přístroje má velikost 1 GB, v případě potřeby dalšího místa poslouží slot na MicroSD kartu.

Samozřejmostí je podpora všech standardních foto, audio i video formátů. Bezdrátově nebo přes kabelové připojení lze promítat jakýkoliv obsah, který se zobrazuje na displeji připojeného zařízení.

Vedle USB bezdrátového adaptéru lze k mobilnímu projektoru 3M MP410 dokoupit i dálkový ovladač, bezdrátový asistent, což je ovladač a laserové ukazovátko v jednom, či přenosnou promítací plochu.

"Díky tomu, že je projektor 3M MP410 až neočekávaně malý a lehký, ocení jeho výhody zejména lidé, kteří hodně cestují. Projektor se však hodí například i na firemní porady. Mimoto jeho kvality oceníte i při domácím využití. Promítání filmů na dvou a půl metrové úhlopříčce doma na zeď prostě nemá chybu", říká Martin Vlček, zodpovědný za marketing divize projekční techniky společnosti 3M Česko.

Projektor 3M MP410 bude na českém trhu k dostání zhruba do 14 dní za doporučenou MOC 14974 Kč včetně DPH. K projektoru bude možné dále dokoupit Wi-fi USB adaptér za 1416 Kč, dálkový ovladač za 730 Kč, bezdrátový asistent za 1142 Kč a přenosnou promítací plochu za 2586 Kč včetně DPH.

Další články k tématům - audio - projektor - video - WiFi - Martin Vlček

Článek ze dne 28. května 2012 - pondělí

Další články od 3M Česko s.r.o.

MP410: malý a výkonný projektor pro profesionály