logo

Natural View: ochranné fólie a filtry 3M pro iPhone a iPad

Ideální ochranou proti zvědavcům jsou privátní filtry, které 3M začíná na českém trhu nově nabízet i na rozměry displejů chytrých mobilních telefonů iPhone a tabletů iPad. Filtry na iPhone a iPad nijak neomezují dotykovou funkci přístroje a udržují čistý a jasný obraz displeje.

Každý, kdo pracuje s citlivými informacemi, by si měl chránit nejen monitor svého přenosného notebooku, ale i displeje v současné době velmi rozšířených mobilních přístrojů jako je smartphone či tablet. Zvědavé oči spolusedících v kavárně, restauraci, v dopravních prostředcích, na veřejných prostranstvích či v otevřených kancelářích si mohou během chvilky na displeji snadno přečíst citlivá data a následně je jakkoliv zneužít.

Fólie cizím lidem zabrání přečtení údajů, protože obraz mobilního přístroje vidí pouze osoba, která s ním pracuje, a to bez jakéhokoliv zkreslení či jiného omezení. Ochranné fólie 3M Natural View, které 3M začíná také dodávat na český trh, zabraňují poškrábání displeje a udržují jej stále jako nový.

Privátní filtry na mobilní zařízení plní stejnou funkci jako již velmi dobře známé privátní filtry na monitory PC a notebooků. Jsou ideálním pomocníkem pro ty, kteří často cestují a chtějí nerušeně zpracovávat zadané úkoly nebo si prohlížet pracovní nebo soukromé dokumenty, aniž by měli strach, že jejich displej někdo přes rameno pozoruje.

Filtry se velice jednoduše aplikují i odstraňují, aniž by zanechávali stopy lepidla na displeji. V balení filtrů pro iPady je k dispozici i mikrovláknový hadřík, pomocí kterého snadno očistíte displej před aplikací filtru. Privátní filtry jsou k dispozici v matném horizontálním či vertikálním provedení.

Modely pro iPhone:

Modely pro iPad:

Další články k tématům - 3G - displej - filtr - iPad - iPhone - monitor - notebook - PC - SmartPhone - telefon

Článek ze dne 14. prosince 2011 - středa

Další články od 3M Česko s.r.o.