logo 3M Česko s.r.o.

MPro110 je nejmenší projektor na světe

Společnost 3M uvádí na český trh nejmenší projektor na světě. Profesionální mikroprojektor MPro110 svou hmotností, velikostí a možnostmi využití revoluci v projekčních technologiích.

Rozměry 11,5 cm x 5 cm x 2,2 cm odpovídá miniaturní novinka velikosti běžného mobilního telefonu. Dokáže promítat data a videa ze jako jsou video přehrávače, notebooky, digitální fotoaparáty a kamery, herní konzole, mp3/mp4 přehrávače, apod.

MPro110 je ideální pro lidi, kteří často pracují na cestách. Díky němu už nepotřebujete k prezentaci a promítání tolik pomůcek, miniprojektor 3M můžete nosit v kapse, či tašce s notebookem. Novinka výrazně zvyšuje flexibilitu, přitom však promítá velký obraz, který lze snadno sdílet s ostatními. V závislosti na světelných podmínkách přenáší 3M MPro110 díky nejmodernější LED technice na stěnu ostrý obraz s úhlopříčkou až 1,5 metru.

"Jako jednička na trhu s mobilními projekčními technologiemi dobyla společnost 3M s projektorem MPro110 nový segment trhu. Lidé jsou stále mobilnější, a proto stoupá i potřeba mobilních aplikací kvalitních multimediálních přístrojů," říká Jan Mašek, který je ve společnosti 3M Česko zodpovědný za oblast projekce.

"Společnost 3M jako leader v promítací technologii přišla s dokonalým řešením, které díky velikosti a možnostem využití umožňuje prezentovat a promítat v nejrůznější m prostředí mimo kancelář," dodává Mark Colin, ředitel oddělení 3M Projection Systems Department. Podle něj nový projektor MPro110 nabízí zákazníkům jasné a vysoce kvalitní promítání obrazu doslova z dlaně.

V prostředí s vhodnými světelnými podmínkami dokáže 3M MPro110 promítat fotografie, videa nebo prezentace pomocí technologie LED ve formátu od 6 do 50 palců i více,a to ve vynikající kvalitě. S hmotností příjemných 150 gramů a malými rozměry nepotřebuje MPro110 s energeticky úspornou LED technikou žádné chlazení , je tak úplně tichý. LED podsvícení miniprojektoru zaručuje dlouhou životnost a vysokou účinnost pro maximální výdrž baterií. Díky malému litio-iontovému akumulátoru (baterii) je projektor ještě mobilnější a hlavně nezávislý na zásuvkách.

K provozu si ho připravíte za několik vteřin a stejně tak rychle zase zmizí v kapse. Na cestách lze využít místo vstupu pro video kvalitní přípojku VGA projektoru MPro110 pro laptop. MPro110 je díky možnosti rychlého zapnutí a vypnutí ideální pro improvizované nebo narychlo domluvené obchodní schůzky, stejně tak jako pro promítání fotografií přátelům, či oblíbeného filmu na cestách. Projektor 3M MPro110 je na českém trhu k dostání již od října 2008 v obchodní síti Apple s přibližnou MOC cenu 8600 Kč včetně DPH.

Další články k tématům - 3M - projektor - MPro110 - nejmenší - data - video - LED - podsvícení - mikroprojektor

Článek 3M Česko s.r.o. ze dne středa 5. listopadu 2008

Další články od 3M Česko s.r.o.