logo

ACTIVE 24 s novou homepage a kampaní

ACTIVE 24 spustila novou podobu úvodní stránky své webové prezentace active24.cz. Jednodušší orientace, modernější design, větší interaktivita, přímý přístup do blogu či Twitteru.

Po načtení stránky by měl zájemce o služby firmy ACTIVE 24 poměrně rychle najít vhodné řešení, ať už jde o tvorbu webových stránek, webhosting nebo registraci domén.

Stránka byla navržena tak, aby zjednodušila a současně zrychlila návštěvníkům orientaci v nabídce hostingových a doménových služeb - přesně jak si přáli sami zákazníci. Příchozí na homepage ocení v horní části stránky rychlý přístup do Zákaznického centra, partnerského i dealerského portálu a e-mailových schránek, kde mohou spravovat existující služby. V pravém sloupci jsou pak přehledně zobrazeny poslední novinky z firemního blogu, Twitteru a obchodního centra Vltava2000.

Spodní lišta v inverzním barevném provedení stručně shrnuje obsah webu active24.cz a umožňuje snadnou navigaci na požadovanou stránku, zároveň zprostředkovává rychlý kontakt se zákaznickou podporou 24/7.

"Při redesignu úvodní stránky byl hlavní důraz kladen na jednoduchost použití, jasná informační sdělení a snadnou možnost interakce se stránkou. Uživatel by měl mít z práce s webovou stránkou active24.cz mnohem lepší tzv. uživatelský prožitek ve srovnání s předchozí verzí webu," říká ke spuštění nové homepage František Grunt, marketingový manažer ACTIVE 24.

Zároveň se spuštěním nové homepage byla spuštěna i kampaň na podporu prodeje webhostingu a domén s ústředním motivem "Svět se přesunul na internet, přesuňte se také". Koncept, který zvýrazňuje důležitost internetu v současném světě a upozorňuje na fakt, že kdo není na internetu, jako by nebyl, vznikl v dílně komunikační agentury ABOXS Communications.

"Jako podporu pro vytvoření konceptu jsme si pomohli myšlenkou: internet dnes není virtuální realita, ale realita přesunutá na internet. Samotný koncept již byl založen na této myšlence, tedy, že každý kdo chce v dnešním světě existovat, měl by se přesunout na Internet, tzn. mít internetové stránky. Z toho už vycházelo hlavní sdělení a to, že vybavení na cestu na internet poskytuje Active 24 - domény a hosting," dodává ke kampani Martin Lidický, ředitel ABOXS.

Další články k tématům - ABOXS - Active - active24 - homepage - hostingových - internet - stránky - František Grunt

Článek ze dne 20. května 2009 - středa

Další články od Active 24 s.r.o.